Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa iti inseli partenerul fara sa fii prins!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ymcar
Pe multe. Dar prefer sa nu deviem discutia pe partea asta pentru ca altfel subiectul va avea soarta aluia rebotezat candva aiurea open marriage si plecat pe apa sambetei pe chestia asta. My life smells acceptable
a, bun, pai atunci iti inteleg punctul de vedere. Pardon, inteleg care este. eram doar curioasa. continuati, pls... Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Alex2
Si eu cred ca Ymcar este realist.[cheers] Cat despre carte, cum imi place sa citesc mult, si cum imi place sa fiu informat in ce priveste "femeia", sicer, chiar mi-as dori sa o citesc.[;)] Da, si eu as prefera sa stiu. Dar asta nu inseamna ca daca eu as insela as fi atat de sincer incat sa recunosc. Va amintiti? "O greseala recunoscuta e pe jumatate iertata, o greseala nerecunoscuta este iertata in totalitate". si, da, "ce nu stii nu are cum sa te raneasca". Oricum, inselarea cu gustul cel mai amar nu este cea in care esti prins si suporti consecintele, ci atunci cand ajungi singur la concluzia ca nu s-a meritat sa o faci.[xx(] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
... acum inteleg de ce barbatii prinsi in fapt , spun chiar si atunci :" Draga mea , nu e ceea ce vezi ! " ...in timp ce el isi aduna hainele care stau azvarlite prin dormitorul amantei .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

YMCAR, remarc improvement-ul! [:D] Ma refer la aroma vietii tale. Cu ce ai parfumat-o? Sau deocamdata doar i-ai tras o sapuneala si cind apare si parfumu' vei schimba statusu' spre si mai bine? PS: nu ne-ai zis de ce 'your life stinks', dar macar ne zici cum ai reusit s-o 'improspatezi'? [;)] poate au nevoie si altii de ceva tips. Leta [titanic] si un bebe [url="http://community.webshots.com/user/letadeea"]poze 2005[/url] [url="http://community.webshots.com/user/babydeea"]poze 2006[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exista aici in Germania o zicala f.adevarata: Cine iubeste cu adevarat NU inseala. [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=19"]Poza noastra pentru concurs: Cassian,cel mai micutz marinar din lume:-)[/url] Cine este bogat in Dumnezeu este darnic cu cei din jurul lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
coltofeanu, n-ai inteles nimic! [:D] Toata lumea inseala, asa ca daca din greseala iti vezi consortu' in actiune e ca si cum dai buzna la toaleta shi era ocupat. Adik spui aaa, pardon, dai trei pashi inapoi, scuipi in san si ieshi sa te asezi la coada. Ce vrei, se mai intimpla.... Elise & BBLisa
[:-)))][:-)))][:-)))] [cool] ============ How wrong it is for a woman to expect the man to build the world she wants, rather than to create it herself.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ymcar
Acum, foarte realist vorbind, oricat te-ai feri este si chestie de noroc. Asta e, uneori shit happens! Asa ca pana la urma probabil cel mai bine este ca oamenii sa fie realisti, sa constientizeze ca astfel de lucruri se intampla si cand descopera surpriza sa fie pregatiti. Astfel incat sa nu faca din tantar armasar si sa nu distruga o familie pentru o aventura trecatoare. Uneori poate e mai inteligent sa te faci ca nu vezi, sa astepti sa treaca si basta. Altfel nu faci decat sa amplifici totul. My life smells acceptable
Daca ti se intimpla tie poti reactiona asa? The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o gandire profunda, am ajuns la concluzia ca mai degraba as trece peste o aventura a sotului decat peste alte "greseli". Nu stiu daca mi-ar insela nici macar asteptarile cu chestia asta ca doar sunt constienta ca suntem oameni si ca putem cu usurinta cadea in pacat. Si mai cred ca intr-adevar, o relatie extraconjugala, oricat de grozava ar parea initial, lasa in final un gust amar...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Leta
YMCAR, remarc improvement-ul! [:D] Ma refer la aroma vietii tale. Cu ce ai parfumat-o? Sau deocamdata doar i-ai tras o sapuneala si cind apare si parfumu' vei schimba statusu' spre si mai bine? PS: nu ne-ai zis de ce 'your life stinks', dar macar ne zici cum ai reusit s-o 'improspatezi'? [;)] poate au nevoie si altii de ceva tips. Leta [titanic] si un bebe [url="http://community.webshots.com/user/letadeea"]poze 2005[/url] [url="http://community.webshots.com/user/babydeea"]poze 2006[/url]
Eu nu l-am intrebat niciodata dar , banuiesc.... ceva ,ceva , pentru ca am mirosul foarte fin...[detectiv] De exemplu ," My life smells acceptable" poate fi un raspuns pentru subiectul de fata , dar nu vreau sa comentez mai mult pentru ca Ymcar imi este simpatic.... Si , in alta ordine de idei , ... eu cred ca ne va spune el cand va considera ca a venit momentul potrivit si va dori sa vorbeasca despre asta .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
quote:
Originally posted by ymcar
Pe multe. Dar prefer sa nu deviem discutia pe partea asta pentru ca altfel subiectul va avea soarta aluia rebotezat candva aiurea open marriage si plecat pe apa sambetei pe chestia asta. My life smells acceptable
a, bun, pai atunci iti inteleg punctul de vedere. Pardon, inteleg care este. eram doar curioasa. continuati, pls... Elise & BBLisa
Well, ai inteles doar aproximativ. Nu am zis ca sunt te acord 100% cu ce scria acolo (desi e aproape de procentul asta). Am zis ca discutia ar avea aceeasi soarta. My life smells acceptable
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...