Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa iti inseli partenerul fara sa fii prins!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Elise ...credeam ca am dat eu peste cazuri atipice, vad ca mai sint si altii. Elise & BBLisa
Nu, e o chestie cunoscuta. Prin insasi natura lor, femeile au nevoie de stabilitate. Si in cazul perechilor pe care le-am cunoscut eu, tot femeile au abandonat si-acum au relatii normale. Nu spun ca relatiile "open" sunt anormale, ci mai curand speciale. Si ca iti trebuie enorm de multa putere, incredere in sine, siguranta si inca multe altele ca sa poti sa traiesti intr-o asemenea casatorie (relatie).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by lorelei_19
quote:
Originally posted by Elise ...credeam ca am dat eu peste cazuri atipice, vad ca mai sint si altii. Elise & BBLisa
Nu, e o chestie cunoscuta. Prin insasi natura lor, femeile au nevoie de stabilitate. Si in cazul perechilor pe care le-am cunoscut eu, tot femeile au abandonat si-acum au relatii normale. Nu spun ca relatiile "open" sunt anormale, ci mai curand speciale. Si ca iti trebuie enorm de multa putere, incredere in sine, siguranta si inca multe altele ca sa poti sa traiesti intr-o asemenea casatorie (relatie).
Pai , poate chiar asta este scopul barbatilor care vor relatiile "open" , vor ca partenera sa caute stabilitate in alta parte si astfel si ei sunt LIBERI si fara mustrari de constiinta .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara INSELATULdistruge vieti! E cat se poate de adevarat! Prietena mea a trecut prin chinurile iadului cand a aflat ca sotul o insala, dupa 16 ani de casnicie. Cei care vor sa insele , treaba lor, dar vor plati intr-o buna zi pt faptele lor, pt ca e foarte adevarat ca ce semeni aceea culegi! Eu l-am intrebat pe sotul prietenei de ce o insala pe Angela (sotia lui) si el mi-a spus ca ....asa... de divertisment, nici el nu stie sigur....!!!!! Am ramas socata!! Si am mai intalnit cazuri, famili bune, serioase, oameni intelepti care totusi si-au inselat partenerul. Cred ca este cam la fel cu cei care fura, care fac fel si fel de lucruri fara sa se gandeasca prea mult. Cei care o fac ar trebui sa se gandeasca ca distrug viata partenerului si pe a lor intr-o buna zi. Kari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost in situatia de a fi inselata ,,, si l-am banuit si pana la urma am descoperit adevarul.. chiar daca doare cred ca e bine sa stii de la inceput ca sa nu pierzi si mai mult timp.. pana la urma tot la o despartire se ajunge... chiar cred ca intotdeauna e la fel.. totul tine o vreme .. nu am dreptate? iubirea aia de zeci de ani nu exista , si inselatul vine de la sine mai ales in ritmul in care traim noi..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ramona J Dar ca sa revin la titlul cartii, nu as fi interesata de metode de a insela partenerul fara sa fiu prinsa. Nu mi se potrivesc chestiile astea, nu cred in secrete intre soti.
Nici macar ca sa stii la ce te poti astepta? EU as fi curioasa... NU ca sa stiu cum sa insel, dar sa stiu cum sa prind! Si eventual, sa fiu doar pregatita psihic pentru fapta si, cine stie, sa fiu suficient de matura sa trec peste ea, dupa ce am inmagazinat adanc informatiile. Sper sa nu fie cazul, insa eu asa gandesc. Apropos, eu nu cred in "sa nu aflu niciodata". Mi se pare imposibil, oricate masuri de precautie ar lua cineva. Poate doar daca a fost peste mari si tari, a facut-o, nu se mai duce acolo niciodata si nu pastreaza legatura. Plus, nu se simte catusi de putin vinovat, ca daca se simte vinovat, o simt si eu! Iar sentimentul de vinovatie este inexistent daca domnul este deja "profesionist" in ale inselatului fara consecinte... Deci... bine ar fi sa stiu cu cine am de a face, nu sa traiesc ca o floare alaturi de un strain! Gandacel [gravi] 33+ si Bogdanel (14.11.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelei_19 mie mi se pare mai curand o provocare sa RAMAI fidel
[flo] [asia] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...