Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgarasi pufosi de februarie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Am fost la farmacie.. cu ea, să vadă despre ce e vb.. mi-a dat colief, cum ştiam şi eu nu are colici dar zicea farmacista că altceva mai bun nu are ce să îmi dea. Acum stau şi ma uit la sticluţă şi prospect.. fatmacosta a zis 2 picături, pe prospect scrie 4, farmacista a zis direct pe limba, in gură, prospectul zice in lapte.. acum eu cat ii dau şi cum?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 541
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu sunt in aceeasi situatie, mananc cand apuc iar de curatenie....nici vorba. In fiecare seara ma gandesc ca poate sotul vine mai odihnit sa ma ajute putin la curatenie.

Mary ce ai facut pana la urma? Si eu am sanii plini si daca nu mananca din ambii se intaresc.nu stiu de unde atata lapte ca eu nu m-am muls.

Ce stiti de scoica cand mergem singure cu bebe in masina, o putem fixa in dreapta langa noi sau nu?

Maine avem si noi progeamat vaccinul, eu nu stiu de la ce firma il face, stiu ca e cel se la stat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Va citesc dar mai greu cu scrisul...

Ne-am facut singurei program acum, mancam ziua la 5 ore si noaptea la 7. Astfel lapticu e mai consistent si nici dureri de burtica nu mai avem asa des sau asa puternice. Zambim si gangurim mai des si stam treaz mai mult ziua. Ne pregatim de vaccin Joi, le face pe ambele de la Pasteure din schema nationala, am inteles de la pediatra ca e un pic mai dureros hexavalentul de la ei decat cel de la Glaxo dar incidenta de febra la vaccinurile pasteure facute cocomintent e mai mica decat la glaxo(hexa) si pasteure(pneumococic) facute concomitent. Ce ma ingrijoreaza e faptul ca sistemul imunitar va lupta cu 7 "boli" in acelasi timp.

As avea nevoie de o idee cum sa incalzesc patutul/ paturica sa nu mai fie asa dura trecerea de la bratele noastre si contactul cu caldura noastra la patutul rece. Numai seara nu conteaza pt el fiind mai cald in camera dupa baita dar in rest, se trezeste imefiat ce este asezat in pat. Stie cineva daca e contraindicat sa folosesti perna electrica chiar si pentru scurt timp inainte sa asezi copilul in patut?

Noi nu mai gatim si avem noroc de o tanti ce ne ajuta si la curatenie daca nu prea doarme ziua bb tre sa fiu cu ochii pe el sau stam la mami in brate ca e cel mai bine acolo.

Va doresc mult laptic si somnic!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...