Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgarasi pufosi de februarie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 541
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hristos a inviat !

Madaralu , noi suntem aici cu tine te sustinem si te incurajam , fetita este foarte bineee , cat timp uda pemparsi se vede clar ca a crescut totul este ok, nu trebuie sa foe umflata cu pompa, si altceva de mancare pe la 6 lunin. Fetita mea acum cred ca are si ea 5 kg , a facut 2 luna de la ultimul cantarit,dar noi am avut alte probleme...

Geluk si la mine curg sanii, noaptea cel putin cand mananca la 3 sau 5 ore ... ud tot pe aici si eu... si mai ales ca noaptea nu mananca decat 1 san care la inceput plezneste apoi ilstoarce ea... cata apa bei ? poate or fi prea mukte lichide... sau asa este productia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat si azi! [:)]

Crisicar, asa am facut azinoapte.De cate ori a scartait doar m am uitat la ea dar am lasat o si a dormit de la h 21 la 3:30 , a papat un san si apoi a dormit pana la 7 dimineata. Intre treziri au chinut o parturile dar cum nu am ce i face am lasat o.

Mada, e stresant cand fac comentarii dinastea. Asa o sa facem si noi la timpul nostru? [fri] De ce nu se bucura de nepoti pur si simplu asa cum sunt, fara colacei sau pernute sau mai stiu eu altele.

Ieri am fost la curte si au stat fetele mele cu bulanelele goale toata ziua. Foarte cald si frumos a fost. Cea mica , dupa cum ma asteptam, si a gasit degetul mare si a supt la el toata ziua de i se inmuiase pielea. Tragea din el si zambea. Sotul a zis ca nu i asa rau, si el a supt degetul si are dantura frumoasa. Il intreb cat timp a supt si zice ca pana la 6 ani. [fal] Asta nu vreau. O sa vad daca suge mereu sau mai rarut.

Pe mine m-a lovit alergia de primavara. Sunt alergica oriunde si la orice. pana si daca mananc un mar. Ma ustura rau ochii si am mancarimi, stranut si de 20 de ori la rand si am usturime mare in gat. La ochi daca ma frec cu mainile nu ma mai pot oprii si mi se umfla ochii de nu mai pot vedea. Eeeenervant

Fata mea mai are un pic si face 2 luni. Nu imi vine sa cred cat de repede trece timpul. Parca acum as mai face un bb sa am tot timpul unul in casa [alcool]

Rade mai tot timpul, se joaca cu manutele si spune oooookkkkkk, haaaallllloooo si agaaaaaa. Asta auzim noi. [:-)))]

 

Eu am reusit sa fac doi cozonaci si pasca , am vopsit 8 oua si cam atat. Incerc sa pastrez traditia pentru fete. Nu le-am dus la biserica dar le-am cumparat rochite si pantofiori.De Paste se cumpara hainute la copii nu?Cand eram mica imi facea mamaie rochita noua, ce mandra eram. Cand mergem in tara, cea mare se duce cu mamaie la biserica si primeste pachetele impartite. ii place tare mult. Asa ca si acum la fel i am facut un pachetel si i am dat.

St Maria, beau ceva sa stii. trei ceaiuri pe zi ca asa se obisnuieste pe aici, apoi apa multa si mai imi da sotul cate o bere fara alcool. Ajung la 2 litrii sigur.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...