Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi pufosi de februarie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Hristos a inviat!

 

si vladimir si-a descoperit degetul mare si suge mereu cand e somnoros si noaptea. suzeta nu a tinut-o niciodata in gura....nu stiu daca nu ii place sau are o forma nepotrivita si ii scapa....

 

vladimir plange ziua cam non stop. tace doar cand doarme. nici in brate nu se calmeaza. de multe ori il vad ca se screme si nu reuseste, dar alteori pare sa planga din senin, fara sa il supere nimic. o fi alint sau l-o durea ceva? sa merg la medic?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 541
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si al meu ziua mananca la aprox 3 ore, iar noaptea cam la 5....adica se trezeste o data in timpul noptii. uneori doarme prima jumatate de noapte si cate 6-7ore, dar apoi se trezeste dupa maxim 3 pt urmatoarea masa.

 

pe vladi am observat ca il doare burtica de la ciuperci, rosii, nuci, salata verde. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uburex ce nume frumos are puiul tau...era numele pe care vroiam sa i-l pun si eu, dar am ales Theodor pentru insemnatatea sa (avand in vedere ca am aflat ca sunt insarcinata dupa ce ne-am intors din concediu din tara sfanta) si Andrei pentru ca vroiam un nume sfant si era numele preferat al sotului.

Esti f norocoasa ca doarme asa mult...eu am treziri noaptea si la o ora, dar de cele mai multe ori la 2 ore si mai putin la 1 sau 3 ore. Iar ziua de la 6-7 dimineata pana seara la 9 doarme de 2-3 ori cate putin, insumand cam 3 ore. Inca mai e putin marait de la vaccin...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Fata mea a dormit de la h 21 pana la 6:30 . A papat un San cu Ochii inchisi si de atunci tot doarme in ciuda sanului drept care ISI asteapta randul . Simt ca pocneste. Uburex , duce manuta la ureche cand plange?prietena mea are un puiut plangacios tare si a descoperit ca il doare urechea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Astazi am facut primul vaccin, Pneumococ,am emotii, nu stiu ce ma va astepta ... La vaccin a plans fetita de la intepatura ca niciodata, plangea si dadea din manute, abia am depasit mom, e tare greu, offff. Voi ati facut vaccinul asta? La ce sa ma astept? Va pup...:) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geluk, imi pare bine ca bebe doarme mai mult si papa bine [flo2]

Bebelusa mea doarme prima tura cam 4-5 ore si urmatoarele cate 3 ore. Astazi nu stiu ce a avut de a vrut sa stea doar la san. De trei ori am pus-o la somn si in 5 min a inceput sa planga iar apoi am pus-o la san si doar statea, nu manca, si adormea. In restul timpului plangea asa...cu buza rasfranta...ca de suparare.

Claudia, joi facem noi vaccinul. Revin atunci.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, febra poti sa asteptii, sa nu.manance sau sa manance mult, sa nu doarma sau din contraNoi nu dam nimic pana la 39. Dupa 39sunam medicul de fam si eventual supozitor cu paracetamol. Fata mea mananca un San in.5minute. Azinoapte a fost prima data cand a dormit arata. Sper sa se repete. Va scriu dimineata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...