Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi pufosi de februarie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 541
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Crisi, Anda si noi avem problema aceasta: noaptea papa bine, iar ziua, de fapt mai mult spre seara se leneveste si incepe sa chiraie. Il mut de la un san la altul si inca mai trage o perioada, dupa care iar chiraiala. Si atunci ii dau formula pentru ca nu imi place sa-l vad cum se chinuie, plus ca nu vreau sa-l infometez. Poate nu mai am lapte suficient spre seara.

Crisi, Si Alecs are momente cand se trezeste plangand. Nu cred ca e ceva care sa ne ingrijoreze. Poate viseaza ceva :)

Noi abia luni ii facem Infanrixul. Ma rog sa fie bine pentru ca sunt tare stresata cu efectele secundare mediatizate in ultima perioada. Nu stiu daca sa ii fac si pneumoccocicul. Poate mai tarziu.

St. Maria, iti tin pumnii sa fie bine :) si eu tot cu biserica am emotii. Sper sa fie ok, mai ales ca sigur il va baga cu capul in cristelnita :( La petrecere sigur va fi ok pt ca avem camera la hotelul in care e restaurantul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat!

Am terminat si noi cu botezul, a fost miercuri, am avut ceva stres si emotii dar a fost totul bine.Luca a fost cuminte rau, nu ma asteptam sa fie asa linistit, l-am alaptat cand am plecat de acasa apoi dupa doua ore de stat si asteptat la biserica pt ca ne-a chemat prea repede, am mers in masina si l-am alaptat din nou, apoi la botez a plans un pic cand la scos din apa si atat, apoi a adormit.La petrecere la fel a dormit untruna, totul sa treminat cu bine, aseara am facut si baita cu nasele si gata am revenit la normal, s-a treminat cu atata agitatie.

 

Vaccinul inca nu l-am facut astept sa ne cheme de la medic.

 

Iulia si eu am ramas cu doar doua kg in plus dar burta e la loc de cinste nu vrea sa plece, de maine ma apuc de sport ca altfel nu reusesc sa o dau jos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...