Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi pufosi de februarie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 541
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uite si minunea Claudiei :) Ce dulcica este! Si Sofi sta la fel cu pumnisorii :)

Zmotocel, eu nu pot accesa link-urile resp :( Iti voi povesti despre botez dupa ce se termina. Si eu de abia astept sa vad cum o sa iasa. Am o dilema: petrecerea va incepe la ora 3. Nu stiu cam la ce ora sa pun tortul. Ideea e urm: vor fi destui copii si as fi vrut sa nu pun tortul f tarziu ca sa fie si ei prezenti. Ma gandeam pe la un 7.30 pt ca tb sa plece sa le faca baie si sa ii pregateasca de scoala (va fi duminica botezul). Pe de alta parte mi se pare cam devreme totusi 7.30 pt restul invitatilor pt ca ma gandesc ca dupa tort lumea incepe sa plece si nu ar fi cam putin de la 3 la 7.30? Adica nu ii "dau afara" cam repede?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisi, Clau, foarte, foarte dulci fetitele voastre!!! Sa va fie sanatoase si pline de viata!!!

Crisi, chiar ca o iei razna daca tot citesti ce nenorociri se pot intampla! Doamne ajuta sa gie totul bine pentru toti bebicii!!!

Zmotocel, nu reusesc sa deschid linkurile!

Cred ca ii voi lua tinuta de la annebebe.ro, dar ma duc in Unirea sa vad ce cumpar. :)

Crisi, depinde de prietenii tai, daca-s petrecareti atunci e posibil sa fie cam scurta distractia! Noi tot pe la 14-15 incepem si m-am gandit sa nu dureze mai mult de 6 ore, desi facem evenimentul sambata.

Apropos, voi unde ati comandat tortul? In Bucuresti cofetaria mea preferata e Agapitos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...