Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi pufosi de februarie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 541
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor!

Zmotocel la sange a iesit glicemia putin marita si o mica infectie in corp (probabil vsh...nu mai retin daca a specificat medicul...sunt fff obosita si ma doare capul rau). Medicul care este acum de garda a zis ca ar fi viroza. Nu a facut punctie lombara...pt ce este?

Temperatura oscileaza acum intre 37.5 si 38,deci nu am mai facut antitermice in noaptea asta...sper sa nu mai sara de 38...in rest nimic nou..azteptam sa faca caca...cred ca il stimulez cu un supozitor maine dim ca nu mai am rabdare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are 37.2 de la ora 5 pana acum...sper sa nu mai creascca pentru ca nu mai are nici branula (i s-a spart vena) si nu as mai suporta inca o data sa-,l chinuie in halul ala. A ramas speriat rau de cand i-a pus branula(din a 2-a incercare a reusit). In plus cand i-a pus punguta pentru proba de urina l-a decalotat f mult si knd i-am spus sa nu mai faca asa mi-a zis ca trebuie sa curete secretiile inainte sa ia proba....ma enerveaza cand nici nu intreaba.....offf....acum daca il atinge cineva jncepe sa urle....

O sa ma externeze maine avand in vedere ca nu s-a descoperit de la ce a facut febra. Poate pana atunci face si caca.

Nu a intrat in contact cu nimeni care era racit...poate din aer sau poate de la stomacel a fost...mai vedem pana maine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia, eu spal fetita si la labiile mici. Apoi o sterg de apa cu comprese sterile. La inceput si eu spalam doar pe deasupra dar a facut o secretie pt ca nu o uscam bine si dr mi-a spus ca tb sa o spal peste tot cu sapun. Nu o spal cu sapun la fiecare schimbare de scutec dar cu apa tot o spal si apoi o sterg bine de apa. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...