Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi pufosi de februarie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

mada, multumesc pt idee. am mprobat si eu genul asta de rochie. ati vazut o combinatie dintre mama dolores si luptator de sumo??? cam asa arat eu in genul asta. cred ca tot la pantalon ajung, desi as fi dorit o rochita ....si asa ma tot cearta sotul ca nu port si eu fuste, rochii...d-astea.

daca ne ducem toate pe fb aici cine mai ramane? chiar, nu mai face nimeni capitol nou?

eu vroiam niste ponturi de magazine ok (si la pret si la modele).  nu mai am timp sa slabesc, avem botezul peste 2 sapt.

intreba cineva de mancat...a mea suge cam la 3 ore si termina in aprox 15min. sau sta mai putin si atunci vrea mai repede. imi convine noaptea, ca nu se mai trezeste deloc pana in jur de 6.30-7. belea.probabil ca d-aia a luat siasa putin in greutate, inainte manca de 2 ori noaptea (la 12 si la 5).

mai vroiam sa va zic ceva, dar am uitat.

mary, de ce nu alternezi sanii? adica sa ii dai din ala care te doare mai des?

aa, stiu...ai vostri si-au dublat greutatea de la nastere? stiam ca trebuie la 4 luni, dar vad ca toti sunt inainte de cum scrie la carte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 541
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uburex, cele de mai jos ne-a recomandat pediatra dupa ce Sofia nu avusese scaun de trei zile. Eu nu i-am dat nimic in final pt ca in a patra zi dimineata a avut scaun.

"Dati-i un probiotic (de ex Protectis, 5 pic o data pe zi sau BifidoBaby 1 plic/zi) 5-7 zile, la nevoie si mai mult, spre 10 zile, si LassBaby sirop, 2 ml x 2/zi, inca 2-3 zile dupa ce se regleaza scaunele. Tot ce v-am recomandat sunt naturale, nu aveti motive sa va ingrijorati. Dvs hidratati-va f bine si mancati lactate fermentate (iaurt, lapte batut, sana), fructe si legume crude."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de constipatie ...am trecut si noi pe acolo. Eu nu am lasat-o mai mult de 4 zile fara sa faca. Am pus supozitor si am rezolvat. Am dat doar Protectis. Dar mie mi s-a parut ca s-a rezolvat singura, asa cum s-a "stricat". Functiona si daca beam eu ceai de musetel. La un moment dat am baut ceai digestie de la Fares si a iesit imediat, dar dupa aia am citit ca nu e rocomandat in alaptare. Mie mi-a folosit atunci. Succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...