Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi pufosi de februarie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 541
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu l-as lasa, dar daca il vad ca incepe sa se chinuie si sa planga cand se screme fara succes, simt nevoia sa intervin. In orice caz, azi, dupa ce v-am cerut voua sfatul, am cumparat supozitoare si, pe cand stateam acasa sa ma hotarasc sa ii dau, el plangea si .... a facutt! Am scapat :). Si chiar se asimileaza mult din ce mananca pt ca a facut aceeasi cantitate ca atunci cand facea de 3 ori pe zi. Si acum trecuse o sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello.

 

ati disparut toate? :(

 

eu nu reusesc sa gasesc grupul pe facebook. nici nu am facebook ca nu imi place ideea, dar mi-am facut un cont special pt asta, insa nu imi merge link-ul pus de crisicar si nici nu search nu imi gaseste...

 

pe aici nu mai scrie nimeni?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, nu am ai intrat de mult pe net pentru ca timpul nu mi-a permis si am traversat o perioada destul de dificila. Multumita medicilor de la Pediatrie 2 din Cluj unde am stat internati si sub tratament , acum suntem bine. In luna mai am avut si botezul, crestem usor in greutate, avem aproape 6 kg si azi implinim 4 luni! Tot azi facem si vaccinul de 4 luni ! Momentan suntem pe tratament ( esofagita de reflux) si din cauza problemelor pe care le avem vom incepe incet incet diversificarea peste 3 saptamani! Acum ne hranim exclusiv la san! Voi ce mai faceti ? Multumesc celor care ati intrebat de noi, am  apucat sa mai citesc din mesaje, pe sarite atat cat am putut ! Va doresc tot binele din lume voua si bebicilor !   Pun si o poza cu Stefania !

post-126761-0-04653200-1401784940_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Lia! Imi pare rau ca ati fost bolnavioare dar trec toate, tu sa fii puternica , ca e si bebe puternic :) sa- i fie de bine dupa botez micutei crestine. Noi suntem bine, ne-am mutat toate pe Facebook ca- i mai simplu. Te asteptam si pe tine sa ne povestesti cum a fost la botez si sa ne tii la curent cand o sa incepi diversificarea :) gasesti link mai sus pt facebook.te pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...