Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (847)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor

Ella si eu m-am gandit la Corina si ma rog pentru ea sa fie bine si sa treaca si peste aceasta incercare;multumim de cafea si bafta sa-ti iasa bune analizele

Mon si eu sunt somnoroasa azi si noaptea trecuta nu prea am dormit,dar va trece ca ziua de luni e cea ma lunga zi din saptamana,cel putin asa o simt eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!

ella sunt convinsa ca iti ies bine analizele; la cat de sanatos ai mancat in ultimul timp sunt convinsa ca se reflecta si in analize ;

Corina si eu te imbratisez si ma rog sa iti macavr putin mai bine; [pup] ;

Mon pai tu esti responsaila cu vesti bune si bunadispozitie; revino-ti te rog; [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc fetelor ca va ganditi la mine. V-am citit in fiecare zi dar nu am gasit ce sa va spun. Voi sunteti inca optimiste si esecul meu nu vreau sa va intristeze sau sa va descurajeze asa ca am preferat sa stau putin in umbra. Va doresc bafta multa si bebelusi sanatosi cat mai repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cori vorbeste cu noi, stiu ca iti este greu, dar nu trebuie sa tii in tine durerea asta. 

Suntem aici sa te ascultam si sa te alinam cu o vorba buna, macar iti mai luam gandul de la toate cele. Si nu o privi ca un esec, nu este vina ta nicio secunda, nu ai facut tu ceva sa fie asa, offf imi pare atat de rau ca trebuie sa treci prin asta.

Doctorii ti-au spus ceva, au vreo idee de la ce s-a intamplat asta? Au vreo explicatie?  E clar ca ceva nu e ok, mai ales ca tu esti foarte tanara si toate analizele pe care le-ai facut ti-au iesit bine.

Si nu te mai gandi sa nu scrii ca ne intristezi pe noi, suntem aici sa ne ascultam si ajutam una pe alta, pentru mine conteaza sa stiu ca esti bine si sa te descarci de toata tristetea asta. Trebuie sa te pui pe picioare si sa mergi mai departe, Dumnezeu nu ne lasa!

Te imbratisez cu mare drag!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...