Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (847)


Recommended Posts

Va multumesc fetelor ca va ganditi la mine. V-am citit in fiecare zi dar nu am gasit ce sa va spun. Voi sunteti inca optimiste si esecul meu nu vreau sa va intristeze sau sa va descurajeze asa ca am preferat sa stau putin in umbra. Va doresc bafta multa si bebelusi sanatosi cat mai repede.

Corina , ella are dreptate; suntem noi aspirante optimiste, dar aici am legat relatii de prietenie, am ajuns sa ne pese una de cealalta, cum e si normal; si la fel de normal este sa ne putem spune ce simtim, chiar daca nu e vb tot timpul de optimism; e normal sa fim alaturi una de cealalta si la necaz, sa ascultam pe cea care are nevoie sa vb; pentru o clipa pune-te pe tine pe primul plan si impartaseste-ne tot ce simti; ai sa vezi ca te ajuta;suntem aici pentru tine si ne-am bucura daca ti-am fi de folos macar putin sa te simti  mai bine; te imbratisez cu drag ;cum zice si ella , Dumnezeu nu ne lasa;

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ella am facut si eu batoanele tale... sunt foarte bune la gust. Le-am facut abia azi, ca in weekend mi-a fost destul de rau... imi preseaza bebe pe nerv si ma doare toata partea stanga cu pubis si spate, de prima oara am crezut ca am pietre la rinichi... nici nu am reusit sa stau in picioare si nici in fund [fri] ...

 

In linii mari: am pus la batonele pe langa cele recomandate de tine si migdale macinate, prune uscate si caise (ca tot aveam in casa de pe vremea cand constipatia nu vroia sa mai paraseasca locatia :D) taiate marunt si am topit ciocolata cu 85% cacao si le-am uns dupa ce le-am scos din cuptor... 

 

Mi-a fost tare ciuda ca nu am reusit sa le fac foarte aratoase ca sa le pozez. Si dupa ce am bagat tava la cuptor mi-am adus aminte ca am forme pentru biscuiti [batcap]  [batcap]  [batcap] ... dar bine ca ii plac sotului ca o sa tot fac... Multumesc inca o data pentru reteta... [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Corina [pup] exact cum au spus si fetele suntem aici sa ne sustinem si la bine si la rau asa ca nu te gandi ca ne intristezi poti sa ne scrii cand doresti si ce doresti eu ma rog la D-zeu sa iti dea putere sa lupti incontinuare pt bebele mult dorit si sa vina cat mai repede sa iti aline toate durerile de pana acum [ruga]

Ella [pup]  tin pumni sa iasa analizele bine desi nu vad motive sa nu iasa bine , mai ales ca la tine tiroida sa comportat frumos la tratament

Mony felicitari pt rezultate [pup]  , vad ca tu luna asta ai venit numai cu vesti bune sa te ajute D-zeu sa vii si cu cea mai buna veste dintre toate [bib] 

Maryella tu sa inteleg ca vrei neaparat numai de la Iarina barza ca sa fii sigura ca e cea norocoasa [soricel]  pai bine atunci eu iti tin pumni sa fie asa [pup]

Silvi cum esti sper ca ti-a mai trecut [pup]

Raisa, Danutza ,Mariell, Floren , Lavinia, Teardrops,Doina, Floric, Laliticia, Monna, Raluca [pup]

Iarina, Didi ,Daena [pup] [pup] pt gravidutele noastre care ne mai trimit berze si multe incurajari

Elena pup graviduta  [pup] si bulinuta ta [pup] si ma bucur ca impartasesti cu noi bucuria ta mai ai ff putin si ai trecut de sem I [:)]

Ma intreabam nu stiti oare Camcris a nascut stiu ca avea termen in aprilie , daca nu a nascut , nastere usoara ii doresc [flo2] 

Va doresc o saptamana minunata fara prea multa munca [flor] !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, femei superbe! [flo2]

Marja asa este...mi-as dori sa aduc si vestea cea mai buna [alcool] [il]

De acum toate berzele sa vina la mine. Le aliniez si apoi le plasez pe destinatii exacte, ca sa nu mai riscam se se rataceasa [pk] [pk] [pk] [soricel]

 

Va doresc o zi minunata! Afara e frumos si cald [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele mele dragi, bine v-am regasit!

 

va multumesc ca v-ati gandit la mine. [flo2]

 

am avut un week-end negru. tataia a facut un AVC si l-am adus la spital. duminica am stat numai acolo si la fel si ieri dupa serviciu.

astazi trebuie sa rezolv multe la munca si dupa amiaza plec la doctor la constanta.

 

am citit din urma, ma gandeam ca a venit vreo fata cu vestea cea buna si nu a aparut inca in titlu...

 

sper sa am maine mai mult timp sa va povestesc ce-am facut la dr.

o zi buna !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mon sucul tau de portocale seamana a bere:))))).♥♥♥.Neata fetele.Eu am trecut de ovulatie,astept sa vad daca s-a prins ceva.Pana atunci pupici la toate fetele si sa auzim doar vesti bune.Sper ca iepurasul de paste sa imi aduca un ou micut.Si la toate fetele care sunt la testare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...