Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (847)


Recommended Posts

Neatza fetelor!

Elena multimim de berze si Mon multumim de cafea!

Si la mine plouaaaaa si e uraaaat, parca e Noiembrie si sta sa ninga,e si foarte frig.

Dar in suflet e vara, cald si soare.

Va pup si va doresc o zi minunata!

 

ce frumos zici tu ella! asa iti doresc mereu: soare si caldura si multa iubire.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si la mine plouaaaaa si e uraaaat, parca e Noiembrie si sta sa ninga,e si foarte frig.

 

 

 

la mine nu ploua dar e destul de rece si bate vantul.

eu sper sa fie duminica frumos ca sa putem sarbatori la padure ziua sotului si a fetitei. asa stabilisem cu toata familia dar daca e asa urat o sa sarbatorim la socri acasa...macar facem gratar in curte.

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la mine nu ploua dar e destul de rece si bate vantul.

eu sper sa fie duminica frumos ca sa putem sarbatori la padure ziua sotului si a fetitei. asa stabilisem cu toata familia dar daca e asa urat o sa sarbatorim la socri acasa...macar facem gratar in curte.

Astia au zis la meteo ca e posibil pe duminica sa nu mai ploua, dar nu stiu cat de cald o sa fie.

Oricum ar fi, petrecere frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai ce veselie la noi in casutza; asa , in ciuda vremii de afara; imi place cand intru si vad atata veselie;tot asa sa o tinem; eu m-am dat pe urzici si ceai de urzici; cred ca o sa ma inverzesc de la atatea; [:-)))] ;

Elena imi place de tine azi; o sa iasa bebe al tau razand la nastere;  [pup]  [pup]

silvi eu am vazut ca e vreme frumoasa duminica;asa ca petrecere frumoasa inca de pe acum !;

Mon asa cafele apetisante postezi ; mai ca imi vine sa imi fac una, desi am 2 luni jumate de cand nu mai beau deloc cafea;  [pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trezireaaaaaa somnoroaselor! Zice asta somnambula sefa  [batcap]  [soricel] .

Cafea pentru toata lumea, haideti repede ca se raceste, avem si ceai pentru cine nu bea cafea, micul dejun e gata.

http://assets.sport.ro/assets/foodstory/2012/05/31/image_galleries/538/perechea-perfecta-ceaiul-si-micul-dejun-afla-care-sunt-combinatiile-potrivite_size1.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...