Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (847)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salutare!

 

doina, te asteptam cu vestea cea mare! [flo2]

 

mony, tin pumnii sa fie totul bine la dr [flo2]

 

ella, sa te si relaxezi la Amsterdam nu doar sa muncesti. si luna viitoare sa vii cu II. acum ca a trecut postul vreau ca toate aspirantele sa se puna pe treaba sa nu mai fie titlul nostrum atat de trist.

 

gazela, bun venit si sedere cat mai scurta la noi [:)]

 

teodora, imi pare rau pentru pierderea suferita. te imbratisez si sper sa iti placa la noi in club dar ...pentru o perioada scurta. [flo2]  [flo2] [flo2]  

 

iarina, te asteptam cu vesti. ai grija de tine si bb. am emotii pentru ca tu esti prima care naste, dintre cele pe care le stiu eu de cand m-ati primit in sanul familiei aspirantelor optimiste.

 

daena, [flo2] frumoase si emotionante pozicile. poate e o fetita timida daca nu v-a aratat nimic.

 

am uitat ce am mai citit si ce mai aveam de zis asa ca va trimit la toate fara exceptie pupici [pup]  [pup] [pup]  [pup]  [pup]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si am lasat o postare separate sa ma plang. duminica a murit tataia, va spuneam eu ca l-am dus la spital acum 2 saptamani. inainte de sarbatori l-au trimis acasa si in prima zi de Paste a murit. luni a fost inmormantarea, asa ca nu prea am sarbatorit.

deabia ieri am stat si noi cu fetita, am mers putin in oras.

danutza, condoleante! am citit ca si tu ai pierdut pe cineva drag.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat!

 

Am trecut sa va salutam si sa va tinem pumnii la teste si sa va trimitem multe berze [barza1] [barza1] [barza1] [barza1]

 

Noi ieri am implinit o lunita plina de fericire si multumire fata de Dumnezeu ca ne-a adus aceasta minune.

Ma rog pt fiecare din voi, ca asteptarea sa se incheie!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi multumesc pentru urare si condoleante, dar astfel de momente nu sunt planificate si din pacate se intampla cand ne asteptam mai putin, fii tare!  [flo]

 

Arrya ai un bebe tare dragaslas, sa-ti traiasca si sa va aduca multe bucurii si clipe de neuitat! [batetoba]

 

Noapte buna tuturor  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor vin numai cu vesti bune.

Col superb, uter normal(gresit masurat), endometru bun si ovulatia azi-z16. Mi-a recomandat sa bebelim fara teste, fara stres din z14- din 2 in 2 zile(sa se refaca gigeii) si a zis ca ma asteapta la toamna graviduta.

A zis ca la orice cuplu sanatos medical pana va avea bebe poate dura 1-2 ani.

Spermograma sotului e f.buna.

Sunt fericita si va multumesc pt gandurile bune.

Va pup dulce

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si am lasat o postare separate sa ma plang. duminica a murit tataia, va spuneam eu ca l-am dus la spital acum 2 saptamani. inainte de sarbatori l-au trimis acasa si in prima zi de Paste a murit. luni a fost inmormantarea, asa ca nu prea am sarbatorit.

deabia ieri am stat si noi cu fetita, am mers putin in oras.

danutza, condoleante! am citit ca si tu ai pierdut pe cineva drag.

silvi condoleante; nu citisem postarea asta; imi pare rau sincer; asa ca o incurajare, daca ii pot spune asa, preotul de la mama de la tara ne-a zis la slujba de marti ca cei care sunt ingropati in saptamana Luminata sunt binecuvantati de Dumnezeu, au parte deo slujba de inmormantare speciala  care doar in saptamana asta se citeste si ca li se iarta ff multe pacate; Dumnezeu ii ia in rai cu El; si ai sa vezi ca de acolo va protejeaza pe toti si va va trimite si un bebe mic in curand; te pup si te imbratisez;

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daena ce bebe frumos e acolo [il] ma gandesc mereu si la tine si bebele tau , sarcina usoara pe mai departe si asteptam numai vesti bune [pup] [pup]

Arrya ce baiat mare si frumos ai [il] sa iti traiasca sa va aduca numai bucurii , sa fie sanatos si voios mereu , multumim ca impartasesti cu noi aceste clipe [pup] [pup]

Fetelor asa frumos e cand vezi ca o aspiranta ne arata minunile lor , iti da asa o stare de bine ca intr-o zi fiecare din noi va avea minunea ei , multumim ca nu ne uitati [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...