Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (847)


Recommended Posts

Silvi condoleante , imi pare rau [pup]  ca nu ati avut cele mai frumoase sarbatori

Danutza si tie condoleante [pup]  , si te asteptam sa ne mai scriii

Mony ce vesti bune [pup]  , felicitari nah acuma sper ca te pui pe treaba ca sa vii curand cu testul pozitiv , vezi cateodata e bine sa mai ceri si o a 2 parere , iti doresc spor la prestat

Doina te asteptam cu vestea cea buna [pup] , tin pumni strans sa fie bebe [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

silvi condoleante; nu citisem postarea asta; imi pare rau sincer; asa ca o incurajare, daca ii pot spune asa, preotul de la mama de la tara ne-a zis la slujba de marti ca cei care sunt ingropati in saptamana Luminata sunt binecuvantati de Dumnezeu, au parte deo slujba de inmormantare speciala  care doar in saptamana asta se citeste si ca li se iarta ff multe pacate; Dumnezeu ii ia in rai cu El; si ai sa vezi ca de acolo va protejeaza pe toti si va va trimite si un bebe mic in curand; te pup si te imbratisez;

 

multumesc din suflet pentru incurajari! stiam si eu ca pana la inaltare cerurile sunt deschise si toti merg direct in rai. cine stie, dar eu sper sa ai dreptate si sa ne trimita tataia un bb dupa ce rezolv cu problemele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi multumim de cafea. Condoleante pentru pierderea ta.

Doina ceva vesti ai pentru noi? mai ai dureri de burta?Ai avut cumva vrun spotting?

Marja am uitat sa-ti spun dar imi place mult citatul tau.

Maryella nu m-am suparat. Cum as putea  sa ma supar pe fetele mele dragi.

Ella sper sa te intorci cu amintiri frumoase de acolo.

Cate un [pup] pentru fiecare aspiranta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor! silvi iau si eu un suc de fructe de la tine ca tare bine merge dupa atata mancare grea; acum , sincera sa fiu, mai ma rasfat si saptamana asta la mancare , iar de luni incep iar cu mancarea mai usoara, ciorbe de legume, fructe multe, din astea; eu sunt putin suparata pentru ca aseara mi-a zis sotul ca s-a amanat cursul lui de engleza, ceea ce inseamna ca , dupa 12 mai cand termina concediul , in loc sa stea acasa urmatoarele 3 luni cum stiam eu, pleaca iar cate o saptamana , 2; i-am zis ca imi vine sa fac copii cu postasul sau sa il pun sa isi congeleze gigeii sa ma insarcinez eu singura cand sunt la ovulatie;  [:-)))] ; mi-a zis f hotarat ca ma lasa gravida pana se termina concediul; sa il vad ce cuvant are; eu acum sunt in asteptarea menstrei; aseara dadea semne ca ar veni azi, sa vedem; dupa o perioada mai lunga e prima data cand o astept cu nerabdare, sa vina o data; 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

MAry si asa va fi...pana pe 12 esti insarcinata [flo2]

Doina nu mai vine....vin gemeniiiiiii [pk]

Multumesc pentru tot fetelor.

Saptamana ce vine mergem la Mormantul Parintelui Arsenie Boca. Ne-au invitat nasii aseara sa mergem impreuna. O sa ma rog pentru toate si o sa fie bine. [flo2]

 

O zi minunata! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...