Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (847)


Recommended Posts

daena felicitari pentru bebe al tau! sarcina usoara si binecuvantata in continuare pana la termen! la cat de dorit si asteptat e puiul vostru cred ca nua re importanta ce este, sanatos sa fie! [pup]  [pup] ;

iarina asteptam vesti bune de la tine si bebe inimos; [pup]  [pup] ;

Mon iti trimit pm cu numele noastre de botez;multumim pt rugaciuni; stii ce e curios; eu astazi am trecut pe la biserica sa iau agheasma si era un afis cu pelerinaj la mormantul parintelui ; si chair ma gandeam ca bine ar fi sa ajungem si noi curand sau macar sa fim pomeniti acolo; si uite ... [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari Iarina [artif]  , bine ai venit bebe Robert sa fii mereu sanatos , voios, sa cresti mare si frumos, iar tie Iarina recuperare usoara si mult laptic [artif] [artif] [artif] [artif] [artif]  [sap] [sap] [sap] [sap] , [acor]  [acor]  [acor]  [acor]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [disco]  [disco]  [disco]  [disco]  [flu]  [flu]  [flu]  [flu]  [flu] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Teodora multumim [pup] ca ne-ai dat vestea cea mare

Corina multumesc [pup]  , mie acest moto mi-a placut mult , si incerc acum sa ma ghidez dupa el la capitolul bebe si sa vedem daca va functiona si daca stau si privesc in urma mie cam asa mi s-a intamplat cand ma asteptam mai putin se intampla un lucru bun in viata mea

Mony asa imi place de tine sa fii optimista [pup]  , sa ramai mereu asa , nu stiu asa un dar de a bine dispune omul

Doina [pup]  te asteptam cu vestea cea buna

Silvi [pup] multumim de tratatie , eu iau un latte machiato asa de amiaza

Maryella acuma nici chiar asa cu postasul [:-)))] incearca sa faci si tu o alerge mai inspirata [:-)))] sau cine stie ei fi tu avand ceva postas tanar si musculos si nu spui [soricel] da eu zic sa iti pui tu sotul la treaba si lasa postasul sa duca colete [:-)))] si pensia la oamenii

Ella , Raisa ,Danutza, Caresse, Floren , Lavinia, Mariell , Laliticia, Tearadrops , Gazela ,Floric, Monna   [pup]

Didi, Daena, Elena [pup] [pup]

Va doresc o zi frumoasa fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iarina felicitari pentru bebe Robert. Sa-i dea Domnul sanatate multa si tie la fel....yupyyyyyyy

Marja ma bucur ca va dau o stare pozitiva pentru ca meritati. Cand eram trista si abătută voi mi-ati fost alaturi si va multumesc. Sa nu uitati sa-mi lasati prenumele pt acatist.

Mary vezi cum se leaga toate. Ma bucur ca pot sa fac bine, pentru ca voi ati fost mereu minunate.

Silvia condoleante si sper ca Domnul sa iti aduca un puiut curand.

Daena asa repede trece tinoul...sarcina usoara in continuare.

Va imbratisez pe toate si o sa vedeti ca va fi numai bine de acum incolo! Pupici multi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iarina felicitari din suflet! bine ai venit pe lume bebe inimos Robert! sa fii sanatos, cuminte, necolicios si bucuria parintilor tai! parca simteam eu ceva ca azi ne face iarina o surpriza;  [pup]  [pup] ;

marja inca nu il cunosc pe postas, dar iti urmez sfatul si il las in pace; mai bine ma "razbun "pe sot tot concediul lui; 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...