Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (847)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

fetelor, sa stiti ca eu si tati, tot fetița ne dorim,,,,acum ce o fi sa fie. Il vom iubi, orice ar fi.

tati cand ma alinta, vb cu burtica de parca știe el ca e o fetița acolo. Ne plac mult fetitele. Dar eu, simt asa ca o sa fie baietel, nu stiu de ce. Vedem mai tarziu la eco.

 

Ieri mi a fost rau, dureri de cap,greata si vărsat,,,,dar m am obișnuit. Aseară am avut diaree. Am fost azi si m am interesat de un tensiometru digital, maine cand ies la cumpăraturi o sa mi cumpăr unul, sa mi monitorizez tensiunea din cand in cand. M am cântărit, am luat 3,5 kg pana acum. Burtica , daaa se cunoaște deja. Creste:)

am observat ca imi priește apa minerală si imi place f tare, inainte nu prea se găsea in meniul meu deloc. Doar, din cand in cand. Acum, trebuie mereu sa am in casa apa minerală. 

 

Marja [flo2] si aici a fost f ca.d azi, astia deja au trecut la haine de vara. Dar, se anunța furtuna si ploaie, normal dupa o vreme frumoasa.

 

Raisa, o sa ti trimit pe FB o pozica cu burtica .

 

Danuta, taur ca si mine, doua incapatanate  [soricel] nu i asa??? [:-)))]

 

Iarina, ma gandesc la tine , i am spus si sotului ca am o fata pe forum care a născut un bebe baietel. Sper ca sunteti bine si va bucurati de la maxim de ac momente frumoase. Bebe Robert sa papi tatica, sa te faci mare [bib]

 

Burticilor, va pup si sarcina usoara in continuare.

succes fetelor la testat si spor la bebelit, de acum trebuie sa va bată la ușa barzucile [il]

tin pumnii [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danutza imi pare rau. Te pup si te imbratisez strans.luna asta cred ca e ceva in aer ca si eu sunt in z31la un cm regulat de 27 de zile. Sambata am avut 2picaturele de sange iar de marti cand ar fi trebuit sa-mi vina am o maroneala foarte putina dar nu constanta. Am facut un test in seara asta si e negativ. Of sper sa nu m-oi fi dereglat asa rau dupa avortul medicamentos.

Perne...perne...perne.v-am dat si eu cateva asa ca pentru vineri seara(sunt pe tel si nu am emoticoane) . Va pup fetelor si va doresc o seara frumoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danutza off sper sa vina cm sa te apuci de treaba eu cred ca e de la stress , te pup

Corina  , eu stiu ca de obicei dupa avort intarzie , te pup si o imbratisare calda

Elena [pup] [pup] oricum bebele tau va fi iubit mult nu am nici un dubui asa frumos povestesti despre tot [il] , D-zeu sa aiba grija de voi mereu, daca ploua la tine te invit la mine [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puuuuuup si eu dragele mele prietene!

[perne]  [perne] [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimiiii si Hristos a Inviat!!!!!

Azi sunt matinala fetelor si nu e vina mea, micuta Sara a avut chef azinoapte sa doarma covrig in capul meu si nu m.am odihnit deloc. Nu stiu ce a avut saracuta de s.a lipit in cap, am incercat sa o dau la o parte si iar imi ateriza in cap....in final eu am renuntat pt ca mi.a fost mila de ea. Plus ca am avut o durere infundata de burta, diferita de atunci cand imi vin musafirii, au inceput sa ma doara si sanii semn ca madama e pe aproape, asa cred. Ufff urasc intarzierea fara motiv!!!!

Am uitat...de mult timp nu am mai facut.o.....va invit la o cafeluta cu laptic, ceiut sau suculet de fructe!!!!!

Va pupuuuu!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...