Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (847)


Recommended Posts

Ce bine ca a venit nesuferita aia de rozica, Danutza! Ajung si eu la Parintele Arsenie Boca saptamana asta joi. V-am trecut pe toate cele care mi-ati dat pm.

Marja si Mary ma bucur ca aduc voie buna in casuta...asta este ce ne trebuie noua pana la urma. Pupici

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata fetelor si eu declar z1 dupa 5 zile de intarziere. Bine ca a venit si nu mai stau cu stresul ca poate am patit ceva din cauza tratamentului. Clar asta e o repetitie inainte de bebe ca sa ne obisnuim cum e fara rusi. Va pup pe toate si va doresc o duminica linistita si insorita.

 

corina imi place de tine maxim cum gandesti; eu zic sa facem cheta si sa o trimitem pe Rozica intr-un concediu fain de vreo 10 luni de zile; sa faca loc berzelor; [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am o stare atat de buna. De cand nasa noastra ne-a invitat sa mergem la Mormantul Parintelui Arsenie Boca, parcă nu mai am rabdare...abia astept sa ajung acolo. Citeam pe internet cate ceva si mi se face pielea gaina de emotie.

Toate fetele care doresc sa le trec pe acatist sa-mi scrie pm cu prenumele lor ( sot si sotie) si nu se pune problema sa refuz. Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am o stare atat de buna. De cand nasa noastra ne-a invitat sa mergem la Mormantul Parintelui Arsenie Boca, parcă nu mai am rabdare...abia astept sa ajung acolo. Citeam pe internet cate ceva si mi se face pielea gaina de emotie.

Toate fetele care doresc sa le trec pe acatist sa-mi scrie pm cu prenumele lor ( sot si sotie) si nu se pune problema sa refuz. Pupici

Mon sa stii ca e ceva deosebit; si bine faceti ca mergeri in timpul saptamanii; eu am fost duminica si era o buluceala acolo de nedescris; asa puteti sa stati mai mult la mormant si sa va rugati in liniste; oricum zici ca esti intr-o carte cu povesti acolo; e un peisaj de basm ;ajungand acolo intelegi de ce a iubit atat de mult parintele acea zona; 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor,

Corina multumim de cafea [pup] , iau si eu si va servesc cu ceva sanatos asa ca de inceput de saptamna [:)]

Danutza imi pare rau ca ai avut dureri de burta [pup]  , offf lasa ca trece si apoi sa te ocoleasca macar 9 luni [bib]

Maryella , Raisa, Mony [pup]  haideti micul dejun va astepta

Floren , Silvi , Lavinia, Mariell [pup] , voi ce mai faceti nu ati scris demult

Caresse ,Gazela,Ella, Doina, Laliticia, Floric, Monna, Ioana , Teardrops [pup]

Iarina sper ca sunteti acasa deja si ca Robert e cumnite papa laptic ca sa cresca mare si frumos [pup] [pup]

Didi tu ce mai faci pupici dubli [pup] [pup]

Daena ,Elena [pup] [pup] asteptam sa ne spuneti ce mai fac burticile voastre

 

Va  doresc o saptamana usoara si frumoasa cu mult soare [flor] !

post-124055-0-60532700-1398666293_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...