Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna! Sunt noua aici, si va scriu cu speranta ca au fost si alte femei in stadiul acesta si au trecut peste cu bine, bine insemnand bebe.. Am fost diagnosticata cu endometrioza, iar saptamana viitoare urmeaza sa fac operatia laparoscopica. Nu am copii insa imi doresc... nu stiam de ce nu reusesc sa raman asa ca am mers la mai multi medici pentru a vedea care este problema. Mai intai mi s a spus ca nu am nimic, alt medic m a diagnosticat cu ovare micropolichistice si ma suspecta si de cancer ovarian.. al treilea medic - chisturi dermoide. in final am ajuns la dl. dr. Suciu, in Bucuresti, care m a diagnosticat cu endometrioza. E cineva pe aici care a trecut printr o operatie de genul asta si a reusit sa ramana insarcinata?  Help me ! :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna,

 

Aici pe forum exista un subiect ''Endometrioza ne-a unit in lupta pentru bebe'' unde vei gasi mai multe fete care au fost diagnosticate cu endometrioza si care au si ramas insarcinate. Pe prima pagina vei gasi mai multe povesti de succes.

 

Si eu am fost diagnosticata cu endometrioza, am facut operatia si tratamentul cu diphereline si in prima luna de la terminarea tratamentului am ramas insarcinata, deci se poate.

 

Curaj si speranta si vei vedea ca intr-o zi visul tau de a deveni mama se va implini.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...