Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Paula- merge sotul in delegatie si ma gandeam sa-I fie clar ce dorim si sa nu 'pairda timpul cautand ceva' si sa-l trimit direct la magazine/ supermarket. Ai vre-o recomandare de haine???(nu ca nu stiu sa cumpar haine dar poate tie ti-a placut ceva ce n-am luat/testat)

In Germania merge nasa Mariei cu masina... si ea poate sa-mi cumpere mai mult (fara sa-si faca probleme de greutatea bagajului)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello! va ziceam ca ma tzocane Petra noapte din ora in ora....ieri am zarit un dintisor, iesit pe sestache. de ce era agitata numai noaptea si ziua nu are nimic? nu da semne sa o deranjeze gingia. sper sa iasa toti asa rapid, chiar de ma termina noaptea  [smulgpar]

 

noi avem 2 somnuri pe zi: unul de 1h- 1.30, pe la 11, de preferat, afara in fata casei in carut si unul mai lung de 2h-2.30 pe la 15. somnul de seara e fix intre 9-9.30, daca depasim acest interval e jale male, frichinel, agitatie, bocete. ne-am invatat lectia intr-o seara  [batcap]

eu inca sunt in pana de idei pt masa de seara, cereale, iaurt, cereale, iaurt  [bla]

am mai plantat diversi pomisori decorativi, ciresii sunt in floare, miros de zambile si narcise, ador PRIMAVARA!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oana si ilinca e la fel..doar noaptea este agitata ziua zici ca nu are nimic , cum vine nopatea zici ca o apuca strechea..

 

felicitari pentru dintisor...si noi am vrea sa scapam repede de ei , dar vad ca ilincutei ii ies rar si cresc greu...

 

cu somnul de seara si noi la 9 cel tarziu 9 30 nani...

 

 

eu maine am sa-i dau mazare..facuta pireut cu cartofi si ficatel , la noi cina e mai mult din cereale si acum pt ca nu prea mai suge ii dau mai des lactate , iautel care il papa bine ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BETTY  bb a facut diaree de la antibiotic.

 

MARIABCF sa iti traiasca bunicul....

 

CATALINA am auzit de Aurderm ca face minuni la dermatite. Si eu am auzit ca pt bebelusi e mai buna cea simpla, fara propolis.

 

OLIMP  ce iaurt ii dai lui I?

 

Fetelor voi cum faceti sa nu va delogheze de pe forum cand inchideti calculatorul? Pe mine mereu ma delogheaza desi am bifat optiunea „keep me logged in”.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lidia, din pacate antibioticul distruge si bacteriole folositoate din colon si din cauza asta poate aparea diareea, ceva de protectie banuiesc ca i-ai dat impreuna cu antibioticul.

 

Bianca mananca cel mai bine iaurtul ala de vaca natural in borcanas de sticla de la Auchan, e cam scump dar ii iau totusi aproape zilnic, e 2,83 lei borcanasul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! 

Vedeti ce draguta sunt, cum va astept eu cu micul dejun?  [buca] .

Vreau si eu sa fie cineva drăguț cu mine si sa am parte de asa ceva când ma trezesc. Eu de acum, pana la 10 tot hrănesc copii , strâng din camere si dau medicamente. Pe la 10 încep  acțiunea de adormit 

Luca si apoi daca era vreme frumoasa ieșeam afara. Asa stam in casa. Acum Raul e destul de bolnav. Nu stiu daca nu il trecem ai pe el pe antibiotic. 

post-91531-0-10202300-1397104816_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...