Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Hai ca scriu aici ca le-am zapacit pe fetele de la sport pe FB [:D]

 

Letitia are diaree de cateva zile. Tind sa cred ca este de la dinti (are toate semnele, e agitata, roade tot ce prinde, doarme rau noaptea, isi plimba limba pe gingie, musca buza etc). 

Intrebarea este, diareea de la dinti se trateaza ca o diaree "obisnuita"? Scaunele sunt ff urat mirositoare, in cazul asta mai este "diaree de la dinti"? 

 

Am inteles ca pot sa-i dau, mar copt, banane, orez, morcof, cartof. Am trecut pe LP HA.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai inerc sa trag cu ochiul prin spate...

Paula, soldatei? [:D] asa se cheama? Letitia a terminat intr-o zi painea prajita cu unt de la Rares.

 

Stiu (si sustineam si eu sus si tare acest lucru) ca bebelusii nu au pofte, ca noua "ni se pare doar", dar in ultimul timp nu mai putem sta la masa cu Leti. Vrea absolut totul ce vede la noi in farfurii. Initial o pacaleam, puneam un colt de paine pe farfuria mea si i-l ofeream cand incepea cu cersitul. Apoi s-a prins si se enerveaza daca ma vede ca-i ofer painea, sau daca ma apropiicu lingura cu piure bebelusesc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am scris si la Monti. Lactate si fructe proaspete deloc.

Uite, mai da-i pâine prăjită. Si afinele strâng burtica. Si ceai de menta. 

 

Eu azi i-am dat pâine cu unt si cu gem de afine. Recunosc ca e gem cu zahăr, dar nu era magiun de Topoloveni de prune la Auchan. Ala e singurul gem pe care il stiu fara zahăr. Mi-a mâncat o felie întreaga făcută soldatei . Acum ma duc sa-i dau para. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...