Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

Neata!

Ana-Maria- felicitari si sarcina usoara! Este fff frumoasa printesa ta!

Delia- multumesc. La raionul normal de iaurturi ai gasit?

Maria- pregatim felicitarile si pt voi? Ai facut un test?

Oana- nu stiu ce poate sa fie, dar incearca sa te relaxezi! Daca totusi doresti bb2 poate este bine sa vina mai repede(uite cine spune).

Olimp- cum a dormit Ilinca?aaaa raportam si noi prima noapte dormita. Poate pt ca I-am introdus masa de seara (banana cu branza, nu a mancat mai mult de 40g, poate tb sa-I introduc iaurtul...dar asa am gandit pe moment)

Oxi- da mare fan Barcelona  si Messi dar portarul favorit este

Iker Casillas. Intr-un an o colega I-a desenat pe tort pe Iker Casillas  si Mesiii cu C tinind o cupa pe umerii lor. O sa caut o poza si cu tortul ala.

Voi diminata ce le mai dati sa manance (caci pina la paine cu unt si gem cred ca mai avem vre-o luna)?Delia, Paula imi dati vre-o idee.

 

Restul fetelor... poate mai spuneti si voi ceva

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna fetelor [flo2]

 

ana maria ...felicitari !!! curajoasa esti..dar tu ai nascut natural nu ?,,oricum sarcina usoara si pitica e o dulceata !!

 

cata..noi de o saptamana dormim bine toata noaptea..dar nici in gura nu mai avem nimic nou...si la multe lunite lui M..am uitat ieri !

 

paula ..pateul il faci in casa ?

 

fetelor ilinca de 3 zile imi face febra usoara , nu are muci , nimic in gat , e vesela , jucausa doar ca ii creste temperatura sa fie oare de la dinti ? la primii nu a facut ..

 

bubu multumim de tratatie...la multe lunite Mirunica !!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Merci de urari. Sarcina este una dorita , desi a venit putin mai devreme ... dar asta este .... sanatos sau sanatoasa sa fie. De aparut a aparut asa ... cam cum apar mai toate sarcinile... din smecherii ( cum zice baiatul menu). Menstruatiile mele au fost putin neregulate si acum ... surpriza. Toti copii mei sunt conceputi natural... Unii au venit mai greu , altii mai usor. Acum am de rezolvat si o problema cu un chist hematic care nu stiu de unde d-zeu a aparut. In rest copii sunt amandoi bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...