Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

monicus ? voi cum mai stati...

multumim de grija olimp....

noi suntem intr-o perioada mai agitata pentru ca lui Sebiii mai apar alti doi dintisori.. caninii de jos al 9 -lea si al 10 lea si ne da o stare de agitatie.

 

In rest traverseaza apartamentul dintr-o parte in alta.. de fapt ma urmareste pe mine pe unde am treaba... si vrea din ce in ce mai mult sa meraga in picioare... are o vointa care o copie pe sora-sa. Fimea a mers in picioare la 9 luni si trei saptamani si imi adduce aminte de ea cand il vad pe el cu atata placere sa mearga in picioare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata..

 

monicus..9 ai 10 dintisori..waw , noi tot cu 3 dinti cei de jos.nimic nou inca sub soare.. [flo2] [flo2] [flo2] ..si eu sunt urmarita peste tot , se pare ca sunt jucaria preferata a ilincutei [:-)))]

 

bubu...putere.. [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

 

lidia daca se constipa , ii dau para , pruna ..si lapte de mama ..o ajuta foarte mult..

 

delia [flo2]

 

noi am iesit ieri prima data afara dupa 2 saptamani de carantina si febra in prima parte a perioadei , ilinca a fost in delir...fericita ca este afara ...

 

altfel suntem bine , eu incerc sa slabesc dar..tot ma impotmolesc de cate o prajitura sau altceva apetisnt si o dau in bara.. [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olimp... este o mica galusca printesica ta... imi imaginez ca s-a exteriorizat frumos cand a vazut soarele. Pentru ei e o bucurie cand se vad afara. Le place la aer curat si plimbati si rasfatati. Succes cu regimul pentru dat burtica jos.

 

Delia_Rodica.... da.. este un leut puternic Sebisor al meu...

Si printisorul tau este o dulceata si imi place mult cand il vad in actiune..

E un luptator adevarat care nu se lasa una cu doua. Are o vointa puternica si este bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...