Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

va pup mamici

 

David bravo!

yvi pupici si numai bine si voua. Intra si tu mai des. eu vorbesc :)

Olimp bine ca a trecut cu bine.

Paula fain baiat ai tu acolo. Splendoare in iarba.

Delia va pup. Persevereaza cu dezvatatul caci....

 

Sami doarme toata noaptea. [pk]  Si la el in camera. Am vazut ca functioneaza si nu se mai trezeste la papa asa ca l-am mutat. E asa bine sa am dormitorul meu inapoi si sa dorm (aproape) fara intreruperi caci acum ma trezesc eu de buna voie sa mai vad de el. [soricel]

 

Si avem si noi un dintisor domnule. A iesit fix la 9 luni.

 

Clara e si ea bine, am fost azi cu ea la control si evaluare ptr scoala. E in parametri si fizic si psihic si social. Deci apta de scoala. I-am cumparat sambata si ghiozdan, suntem pe drumul cel bun.

 

Eu cu munca multa, azi cica am liber si bag la greu. Asta e, trece.

 

va pup pe toate, aveti grija de voi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monicaa bravo pentru reusitele minunilor tale. Esti o mamica puternica care face fata si cu munca acasa si cu munca la servici.

Bravo pentru dintisorul mult aseptat...sa fie in continuare fara dureri.

 

Ivyana bravo pentru performantele stelutzei.. ai baiat mare mamica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara doamnelor!

 hai cu nu apuc sa scriu nici aici, nici pe fb. Miruna e bine, a avut cateva zile f solicitante din cauza unei tuse...dar a reve nit copilul meu:). Se pare ca vom renunta si noi la un somn...sper sa ramanem cu 2,

cu somnul m-am laudat eu, dar n-am facur mare lucru ca a inceput tusea....sper cu 1mai ca deja parca intra zilele in sac....pe  13iunie sunt la munca  [alcool] .

 

Bravo David! felicitari Sami!

 

va pup...ma bag in patut langa pisicutza mea  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata

Dauu cafea

 

Monicaa eu perseverez.....oricum n am altceva de facut. Dar parca L are intotdeauna ceva de facut noaptea. Astanoapte cred ca l a deranjat gingia ca a plans. S a linustit cand i am dat nurofen.

Felivitari pt reusita lui Sami. Asa da viata cand dormi noaptea.

Bubu o pupam pe Miru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Delia- multumim de cafea! Cat despre SH-urile din acea zona ce sa spun, tot timpul au avut marfa ffff frumoasa si ieftina. Sa purtati sanatosi si cu placere achizitiile.

 

Ma bucur ca se mai scrie si aici (eu va citesc dar prea am timp sa scriu)!. Felicitari pt toate reusitele bb-lor.

 

Eu am fost racita, si de azi M este pe aerosoli [batcap]  [batcap] [batcap]  [batcap]  [batcap]  nu-I asa de grav ca tura trecuta doar cat sa nu-mi priiasca perioada cu libere cand vom vedea ce vom face pana la urma. 

Referitor la somn, M are si 2 si 3 somnuri pe zi, adoarme in pat langa cineva (in principiu eu dar in cazuri extreme poate fi si tata), cand a mancat seara bine a dormit toata noaptea... totusi de cateva zile nu mai mananca deci se trezeste noaptea pt o masa.

Cu mesele iar sunt in butoi, nu mai stiu cum sa ii dau, nu mai mananca, azi cred ca voi sari masa de amiaza, nu mai am rabdare sa incerc sa-I dau ... Ia doar max 10 varfuri de lingurita si gata totusi seara am vazut ca mai mananca 1/2 sau 2/3 dintr-o banana micuta cei drept (ii dau sa muste ea din banana).

 

O zi frumoasa la toata lumea!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina eu ii dau din ce fac pt noi mancare,ieri i-am dat prima data ciorba de fasole verde ,am scos fasolea si zarzavatul si i le-am pisat cu furculita apoi inapoi in bol,ne-am minunat si eu si sotul ce bine a mancat ,ea ar mai fi mancat dar nu i-am mai dat cand a terminat.Mancarea e facuta fara sare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...