Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Delia nu stiu varsta, sotul meu face anul asta 39 si sper sa-l sara, desi el era tare mahnit aseara, ma rog sotul nu a facut armata dar nu stiu daca asta conteaza. Eu I-am sugerat sa ramana in Anglia si sa ne cheme si pe noi (la sflunii cred ca pleaca in Anglia)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici

 

azi nu lucrez! am zis ca ma ating de laptop doar daca mi se da in scris ca se darama firma.

asa ca am in plan chestii domestice: sa gatesc in liniste, sa vopsesc o usa, sa tund iarba si sa ies la plimbare cu tzutzu mic. Diseara mergem sa luam si masinutza noua, abia astept.

 

Delia, Oana [:)] il bag si pe Sami in oala voastra. Are o personalitate ceva de speriat. Cum nu-i place ceva urla si face niste crize de toata frumusetea. Si in afara de mama nu spune decat nei nei si da si din cap a nu. Asta a priceput-o f repede schmecherul.

E asa dragutz, cere sa ii dai mainile sa il duci la plimbare si cum te opresti sau dai sa-l parchezi undeva incepe sa urle "nei nei nei" si sa dea din cap a "nu". La fel face cand il enerveaza Clara sau ii ia jucariile. Si daca nu iese cum vrea el, dupa ce urla bine incepe sa se tanguie "mama mamam mama mamammm". [il] Si normal cum apar si-l iau in brate e liniste si pace.

Dar macar doarme. Eu va inteleg pe voi si va admir ca totusi rezistati si mai faceti si haz de necaz. Eu sunt asa rea de somn, e totul negru daca nu ma odihnesc.

Si cred ca e oleaca de rasfat in joc dar n-am nici o idee cum sa-i dezvatati. Fara urlete presupun ca e greu de tot.

 

ah da si la schimbat de pampers e la fel ca la voi. eu am liniste cand e Clara acasa sa vine si il tine de vorba si atunci sta. cand suntem numai noi 2 e jale.

 

Olimp pupici. Ce mai face Ele? Nu a mai dat de mult un semn.

Mocanita tu?

 

Catalina tinem pumnii sa fie bine. Cat despre armata vai de noi. Am un coleg care vine din Odessa, mai are rude acolo. Ce vedem noi la televizor e nimic. Se indreapta situatia cu pasi f mari spre o a 2-a Jugoslavie. Doamne fereste!

 

va pup, ma bag la niste chiftelute de urda(adica branza de vaci ca nu gasesc aici urda) cu spanac in suc de rosii. Miam...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Hai ca intru si eu din joi in Pasti.

Ajutati-ma si pe mine cu vreun sfat. 

Bobocica mea a facut o iritatie urata la coana Mita . Am incercat tot felul de creme de la Bepanthene . Nici un rezultat . Nu m-as duce inca la doctor cu ea.

Sa fie de la alimentatie? poate vreo infectie urinara? I-as face o urocultura. 

Mai exista vreo crema minune?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana am uitat: felicitari ptr mersul in 4 labe. [flo2]  Ai vazut ce baiat destept ai? Perioada de taras a sarit-o la mami in brate si acum ca e mare si stie trece deja la treburi serioase. [:)]

Sami tot taras este. Se ridica in 4 labe dar cand da sa plece se pune pe burta si dai. Acume drept ca e mai preocupat de ridicat in picioare si de mers.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offff ca mi e inima cat un purice. Si sotul are 35 fix. Ne bagam si noi romani ca chilotii in c u r. Urata vorba dar asta e adevarul. Ce conducere de kkt avem.

In alta ordine de idei, Ana mergi la dr cu fata.

 

Monicaa si L exact la fel. Vine ma ia de degete si la plimbare. Daca l parchez, cum spui, nervi o gramada. Daca e totul roz si ii place ce se intampla zice oooo da oooo da si eeeiii na eeeiii na :))))

Ma bucur ca a invatat sa se dea pe madinuta de aia de dai din picioare. A invatat sa si tina echilibrul. Face tai tai. Da pusi la cerere. Ma strifga datoria la plimbare. Revin :))) m a luat de un deget deja....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...