Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am revenit...am culcat goanga..

 

si ilinca este cu personalitate si face scandal daca nu fac cum vrea ea ..bate din gura ..dar dupa 2-3 incercari in care vede ca nu e dupa ea renunta...

 

la schimbat hainele si scutecele..e jale..fac lupte corp la corp..atata e de agitata nu sta locului..

 

monicus..sunteti campioni la dintisori..scapati mai repede de chin..

 

delia..chear mi-e mila de tine..sincer trebuie sa-ti fie tare greu cu un pustiulica asa de naravas si cu multa personalitate !...trec toate , dupe ca vor pricepe mai bine o sa ne amintim cu nostalgie de clipele de acum..

 

nu mai stiu ce am citit [batcap] ..stau rau cu memoria..scuze..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ana maria ..daca nu a trecut nici cu bepanthene ..care la noi a vindecat cam orice eu zic ca un control nu strica..o urocultura..ar fi indicata , e pacat daca este asa ceva sa nu o tratezi din timp..sa nu se accentueze..sanatate multa

 

delia ..si eu sunt sresata la faza cu razboiul...am tot cautat articole inca nu sunt surse sigure..

 

monicaa ..da noi avem avantajul ca ne dorm copii nopatea si suntem mai odihine ziua si trecem mai usor peste apucaturile piticilor..

 

maria si ilinca imi iubeste telefonul si telecomenzile..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana Maria- si M a avut o iritatie urata rau tot acolo. Am uitat s-o dau seara cu bepanten, noaptea a facut kk (si ea are kk moale in general) si dimineata era ca arsa. Ma intreba C daca este sange asa rau arata. In pana de idei si vazind ca nu trece am dat cu pudra si imediat am vazut ameliorare. Analize ii voi face sapt care vine

 

In rest Doamne freste de razboi... sper sa nu fie adevarat...

Sunt obosita si in pana de idei cu ce sa-I gatesc lui C in 10 min cand vine acasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna noaptea

Monicus esti fericita. Bas ca numai caractere puternice ;) . Bravo lor, ne chinuum noi acu dar cand vor creste , vor razbi mai usor in viata.

Noi am fost sa erbicidam buruiana de pe teren, asta pana ne om aluca de casa :))

Azi am facut supa crema de linte si m am luptat cu L sa manance. Deja face mofturi la mancare. Cu mine nu i merge, ce i pe masa aia se mananca. Si am copt niste vinete dar nu le am facut. N am idee cum sa le fac ca sa i dau si la pradlea.. astept sugestii.

 

Noapte buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...