Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

delia.. sa sti ca mare dreptate ai..L sa sa fie o cumintenie cand va fi mai mare..la cat te forjaleste acuma..

 

mocanita pupam bibeloul..dulci amandoi , sa ai parte de calatorie placuta fata peripetii si gata cu bronsitele..

 

fetelor..am citit , apropo de razboi ..s-a publicat in monitorul oficial ..modul de recrtutare in caz de razboi...de la 20 la 35 de ani..dar asat doar in caz..e oficial..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc  [flo2]

 

Maria, stiu ca si Victoria e tot pe acolo cu greutatea, la ea ma gandesc uneori, si realizez ca daca noi 2 ne-am nimerit cu fetite silfide, dintr-un grup asa mic de mame, inseamna ca nu e ceva rar... 

 

Cata, probabil ca daca luam bilete pt iulie as fi fost mai safe din puct de vedere al bolilor, dar eu incep serviciul in iulie, asa ca sper sa fie ok si in iunie..Daca n-o fi, asta e...

 

Delia, nu prea am mai citit in ultimul timp, tu ce experiment faci, ca vad ca e tragic noaptea la voi...Incerci sa-l dezveti pe L sa doarma cu voi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua iar

Om trai si om vedea si cu razboiul asta. Oricum noi nu avem ce face.

 

Mocanita trebuie sa mi las copilul la soacra si n as vrea sa ii dau copil cu narav. El dormea cu noi si mai si tocaie la biberon toata noaptea. Din cauza asta e de fapt problema mea. Ca daca l ignor plangeeeeee de nu l mai opresc. Nu atat dormitul cat tocaiala. Acu daca l pun in patut noaptea, si ticaiala am obs ca i mai putina la nr. Complicat. Am zis ca daca ma tin nerbii mai incerc inca o sapt. Asa mi am dat target. Daca nu merge o sa mu car copilul dupa mine , nu l las nicaeri si gata.

 

Eu m am intirs dintr o plimbare. Am fost pe la Catalina. Ne am plimbat si hranit plozii impreuna. Parca a fost mai cu succes mancatul impreuna :))))

O sa incerc sa pun si o poza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita eu stau relaxata cu greutatea V,atata timp cat ia constant chiar daca e putin,.Marti ma duc la bilantul de 9 luni si vad exact ce greutate are ,eu mi-am pus cantarul in cutie si mi-am promis mie ca nu il mai scot.am sa vb si cu dr ,vreau sa ii fac niste analize(uzuale)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...