Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

MOCANITA SUNT TARE DRAGALASI COPII TAI [flo2]  [flo2] [flo2]  

MARIA SI LORAND AU IESIT LA IARBA VERDE,,BRAVO VOUA [flo2]  [flo2] [flo2]  

DELIA CATEII SUNT FF BINE LE-AM CUMPARAT CASUTA SI I-AM PUS AFARA,PAPA SINGURI ,LATRA [:-)))] ,IMI SUNT TARE DRAGI,SE JOACA IMPREUNA ZICI CA SUNT COPII .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Monicus, ce sa zic cu harniceala. Am calit merele si umplut foi :))). Eram de laudat daca framantam aluat :D

 

Teo musai sa faci poza la copii din curte ;)

 

Catalina tot ce i interzis e bun. Erau in varf de pom unde n ar avea voie, deci sunt delucioase, mai ales ca s si nespalate. De acu sa i terfelesti fructele pe jos cata sa vezi lins pe buze :)))

 

Acu sa va zic de mine/noi :D L doarme in patut si eu il pazesc. La cate 10 min tre sa shshai ca da in plans.... ii explic ca s in casa cu el, ca nu l las singur, poate si asta e o problema, se crede abandonat :( Mi se rupe sufletul. Oare rezist eu inca o saptamana????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi! 

 

Mocanita, superbi cei doi prichindei! 

 

Noi cu greutatea stam bine, cu mancarea nu prea [soricel] Oricum recunosc ca mi-am cam pierdut rabdarea in a-l mai hrani, o luna mai rezista cu mine, dupa aia o sa fie cu o bona si poate ea va avea mai mult succes cand eu nu voi fi in preajma

Noaptea avem 2-3 treziri, dar pentru mine deja e prea mult. Eu nu rezist cu putine ore de somn si deja sunt la capatul puterilor  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia, o iau cu cititul mai din spate sa vad in ce consta metoda, imi dai sperante !

 

Teo, Monicus, Oxy, multumesc  [flo2] Teo, o mai ai pe fata care te ajuta cu copiii? E ok?

 

Oxy, iesi din butoi, sunt sigura ca bona o sa aiba mai mult succes. O sa vezi, la noi cel putin asa e... O hraneste mai usor, o culca mai usor...cu mine e jale. Sunt un piure de sus pana jos cand terminam..ma improasca pur si simplu la fiecare lingurita. Numai in brate de dimineata pana seara ar fi perfect..sa admiram casa, parcul, pe Toma... :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

Am dormit nu astanoapte. Nu creste el :))))

Mocanita sa nu te umpli de sperante :))) . Azi l am adormit in patut cu shshsh, mami te iubeste, mami e cu tine. El plin de nervi. Urla de nervi fara sa verse o lacrima. Se arcuia, musca de dulaul lui de plus. In 20 de min a adormit, timp in care el dadea sa se tot ridice eu il culcam. Stateam cu mana pe spate si fundulet. Ridica cand unul cand altul :)))). Dupa 30 min cand e in patut el se trezeste. Am reusit cu succes sa l readorm in patut. Mare victodie. Poate asa priveste altfel patutul si doarme ceva mai bine noaptea.

Am detaliat atat ca poate cineva citeste din umbra si se regaseste.

In alta ordine de idei, am fost cateva ore la intalbeala cu Diana, o mai stiti si cu Catalina. Placuta intalnirea, ne a facut bine cred ca la toate. Si Diana e o fata minunata asa cum ma asteptam.

Am ajuns acasa si m am pus pe culcat copilul cum spuneam. As vrea sa fac bezele azi, ca e ziua sotului. Dar mai intai mergem la pediatra pt ora 6. Cred ca coc la noapte :)))

Mai intru pe noapte, cu siguranta are grija L, atunci va citesc :P

Sa aveti o dupamasa frumoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...