Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

Maria ma bag la cafea. Sper ca ai multa.

Am uitat sa va zic ce am luat de mancare pt L la Budapesta. Am fiert 4 mere cu 2 pere si o bucatica de unt cam cat o nuca. F bun a iesit gemul asta sau ce o fi. Nu a mancat deloc in deplasare, am zis ca e din cauza ca e in deplasare si a iesit din ritm. Am ajuns acasa si iar i am dat, tot n a vrut. Deci copilului meu ii plac fructele proaspete. Imediat ce i am facut para cu banana a devorat tot.

Ei , azi i am pus putin gem cu avocado, iar nu a vrut. I am dat cu forta cat i am dat. Am facut pauza si cand vrea manxare tot aia primeste. Trebuie sa se obisnuiasca. Ce e pe masa aia se mananca. Bu mofturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor [flo2]

 

betty [flo2] ..oricand putem sa ne intalnim...

 

noi am iesit ieri toata ziua la aer..si a dormit bine si ilinca azi nopate fara sa se trezeasca de la 9 seara pana la 7 30 dimineata..

 

ce sa ma fac cu ea..nu mai prea vrea sa suga nici seara la culcare nici la trezire..alt lapte nu vrea nici in ruptul capului..abia bea apa , sucuri nici nu vrea sa guste...

 

oana..sa treaca repede bubita...M si-a facut botezul..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delia ilica prefera fructele aburite..am observat ca-i place mancare calduta indiferent ce-i dau..

 

azi avem spanac cu ou..in meniuul de amiaza..

 

apropo fetelor daca ilinca nu mai vrea sa suga dimineata si seara , in rest are 3 mese..ce sa-i dau sa raresc mesele sau sa-i introduc inca una dar cu ce ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Maria - multumim de cafea, spun si eu ca Delia, sper sa ai multaaaa!

Delia- nu stiu ce au copiii astia de refuza gusturile noi. Si M dupa ce a mancat bine sambata iar a inceput sa se prosteasca, ajungand sa-si faca greata singura azi dimineata. Cu aruncatul.... pot sa spun ca M de muuult timp arunca jucarele care le are la indemana destul de departe, unele au iesit in zbor din camera (eu ma plamgeam ca noaptea caut suzetele aruncate)

Olimp- greu tare, nici nu stiu ce sfat sa-ti dau, eventual sa-I pui lapte in pireuri si fructe ma gandesc ca nu-I bine sa renunte la lapte. Daca mai introduce o masa sa fie ceva de genul branza cu smantana, iaurt.... dar nu am experienta. Din 'fericire' C a renuntat la lapte la 1 an si 5 luni (de atunci nu mai bea lapte).

Yvy- sa-I dea Dumnezu sanatate doctoritei tale si tie ca ai impartasit experienta cu sinupretul. Este mai bine si la noi.

Azi nu merg la inot, recuperam joi.

Salutari la toata lumea [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...