Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am facut si din astea acum vreo 3-4 zile . 

Acum am pus sarmale si ciorba de rosii pe lista .... dar azi pauza .... cu vremea asta nici u mai stii cum sa procedezi . 

Luni ma duc la control sa vad cum mai prezinta bebelu. Atunci se va vedea mai bine la eco.

Fata este putin mai bine . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

Iau eu din toate cafelele.

L e un dezastru. A redevenit el, tocaie accese de urlet lovit cu picioarele si mainile in burta si sani... nu dirm de 2 zile....s a dus dracului licaritul anemic de la capatul tunelului. Nu mai stiu ce i as putea face. Imi vine sa plang si sa tot plang, asta zic acu ca s nedormita, o sa mi treaca :))))

Catalina, Maria va tin pumnii. Poate nu o fi asa rele rezultatele.

Ana Maria si L s a rosit tate tare la fundulet pt prima data si il deranja. Dar eu am zis ca i de la manxare ca am pranzig la restaurant. Acu il monitorizez sa vad daca asta e sau dintii. Si el se chinuie rau cei de sus. Poate de aici accesele de urlet noaptea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AnaMaria fa o ciorba de varza nemteasca, cu carnati, carne de pasare si costita afumata. E o bunatate de mancare si consistenta. As putea sa fac si eu. Sa vad unde gasesc varza murata.

Paste cu branza de burduf, alta bunacihne de te lingi pe bot si termini repde.

Gata, m am plans, dispar la treburi casnice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu deja salivez la atatea meniuri...

 

Delia- nici nu stiu ce te-ar putea incuraja sau intari. Daca vrei dupa tezele lui C il iau o dupamasa pe L sa dormi si atunci toate vor fi mai frumoase!

 

Oliiiiiimp, Oaaaaaaaaaana, Ellllllllle, Paaaaaaaaaula, Yvvvvvvvy, Liiiiiiiiiiiidia, Mooooooooooooooonici-le  si restul poate mai spuneti si voi ceva de voi! [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia .... cred ca de la dinti i se trage .... asa face si a mea ..... noaptea se plimba de la un capat al patului la altul .... si se arcuieste de zici ca ... mama mama . Eu i-am mai dat Panadol di cad in cand si se mai calma ... plus cate un ceiut sau .... ii mai dadeam sa linga putin la o acadea cu miere si pasiflora .... pentru a se mai relaxa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toti trecem prin asa ceva ... unii mai usor ... altii mai greu . Este mersul firesc al vietii. Mai greu cred ca este cu noi astia mai mari .... pentru ca avem mai multe pe cap .... iar daca intr-un final cedam ... :) ... ajungem sa facem ca cei mici .... poate si mai rau ... La noi sunt insa mai multe modalitati de a ne revenii.... saracutii ... cei mici nu stiu decat sa urle ... Asa ca ... multa rabdare mamicilor .... ca asta este riscul meseriei :). Roadele le culegem mult mai tarziu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...