Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

 

Maria multumim de urari, Delia de cafea.

 

Azi de dimineata intre 8 si 9.30 am schimbat 4 scutece (fara sa-l pun la socoteala pe ala de peste noapte care avea si ala kk)! Am crezut ca inebunesc, C mi-a spus s-o duc la medic...Am avut in casa niste prafuri de hidratare cumparate la Craciun, nu le-am folosit atunci... I-am dat jumatate de plic si s-a oprit. Nici macar nu stiu daca era diarie (nu cred dar nici departe nu era).

 

Gata, m-am plans

o duminica frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

Catalina azi am schimbat si eu la scutece de m am saturat, sa tot fi fost vreo 10-13 buc si nu avea diaree. Facea kk fractionat.

Nu stiu cum e la voi dar L al meu e un pupacios. Cam de 2 luni a invatat sa ma pupe si face ce face prin casa si dintr o data ma trezesc ca vine sa ma smotoceasca. Ma umple toata de bale :)))) si eu ma topesc toata.

Si cand mancam in scaun, imparte cu mine. Imi da si el mie sa mananc ♡.

Nu stiu cine intreba de aruncatul mancarii pe jos, L e f grabit sa o manance, nu risipeste nimic, dar si cand e satul face curat pe masuta lui :))) . Si unde ar putea sa ajunga totul daca nu pe jos.

Va doresc nb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lidia- humana elektrolyt luate din farmacie. Azi am scapat cu 7 scaune, ultimele mai inchegate(scuzati detaliile). Da Lidia si eu tot dintii ii banuiesc, dar M are perioade mari in care face kk des si mai moale de imi iese din scutec. totusi ei I-am facut analize des si la scaun si nu mi-au spus sa fie vre-o problema.

 

Noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

catalinatm.. dintisorii dau scaune moi... dar depinde acum.... mai bine intreaba pediatrul.. poate este deranjata si la stomacel.. sanatate multa

 

 

delia.. ai un print dulce foc.. reactii frumoase care te topesc..si ce mancaruri bune gatesti.. venim si noi....

 

Mamici.. olimp... monicaa... bubulina.. etc.. si alte mamici la apel.. mai spuneti-ne ce mai fac stelutzele

 

Noi plimbareti.. profitam de vremea buna si atat de bine ne face.. ca ne prieste tot.

 

noapte buna va spun

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...