Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt in butoi rau de tot,de joi ma lupt cu mastita la sanul drept.De ieri iau si antibiotic ,vine o tipa la masaj zilnic de 2-3 ori,ma mulg ,comprese ,varza .dr spune ca daca nu imi revin in 3-4 zile intrerupem alaptatul si sa iau Dostinex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Imi permit sa dau buzna la voi cu un anunt. :)

 

Pentru mamicile care doresc sa se intoarca la servici si sunt in cautare de bona, v-o recomand cu caldura pe bona mea. Este la noi de 1 an si 3 luni, de cand baietelul meu avea 8 luni. Am decis sa-l dam la gradinita, asa ca daca aveti nevoie de bona si detalii suplimentare, recomandari, etc va rog sa-mi trimiteti pm cu incredere. Are experienta de peste 10 ani in babysitting.

 

O zi frumoasa va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Imi permit sa dau buzna la voi cu un anunt. :)

 

Pentru mamicile care doresc sa se intoarca la servici si sunt in cautare de bona, v-o recomand cu caldura pe bona mea. Este la noi de 1 an si 3 luni, de cand baietelul meu avea 8 luni. Am decis sa-l dam la gradinita, asa ca daca aveti nevoie de bona si detalii suplimentare, recomandari, etc va rog sa-mi trimiteti pm cu incredere. Are experienta de peste 10 ani in babysitting.

 

O zi frumoasa va doresc.

 

care este pretul... cat sta la program... si ce varsta are... multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

Ce zi am avut....si nu i gata :))))

L e un urlacios care nu se da culcat. Ori isi schimba somnul , ori de la dinti. Dar tind sa cred ca e schimbatul de somn.

Pe la pranz am iesit afara si nr am llimbat cateva ore pana l arupt foamea. Am avut in meniu ceapa verde su somon la cuptor. A mancat de a spart si ceapa a franjurat o tosta. Ma bucur ca i place. Trebuie sa i dau si usturoi verde.

 

Da fetelir, ais s pupicoi dulci de la puisorii nostri. Sunt niste balosi dcumpi si dragalasi.

Monicus e asa bine la plimbareala, bine face ti ca iesiti.

 

Azi am facut arpacas cu ciuperci servit alaturi de paneuri.

 

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

 

Oxi- asa mi-a spus pediatra sa-I dau probiotice. Nu am gresit ca I-am dat saruri dar parerea ei este sa-I dau probiotice. Noua ne-a spus ca ar fi de la dinti, ii mai ies dintii de jos (nu stiu cum se cheama)...totusi M asa a fost kk de multe ori si in general prea moale

 

Monicus- voi cati dinti mai aveti?... si eu doream sa va felicit ca va plimbati mult

Delia- sa va fie de bine masa....aaaa si M mananca ceapa verde

Maria- imi pare rau de suferinta ta. Nici nu stiu ce sa spun. te pupam. Au fost bune analizele Victoriei?

 

M ma trage de tricou sau sutien si asa se bucura de zici ca urmeaza sa-I dau titi. M-a intrebat antrenoarea la inot daca alaptez, caci o tragea si pe ea de sutien.

C are maine teza la Romana si joi la mate deci va rog tineti pumnii

 

O seara frumoasa!

nb

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...