Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

salutareee! va pup pe toate si imi pare rau ca nu am mai apucat sa scriu, acum am ajuns la zi. 

Noi suntem la Barcelonasi ca sa fie treaba treaba Miruna a facut febra de azi de dimineata si ii tot dau nu rofe. si paracetamol....sper sa treaca. Ma tot gandesc sa nu fie roseola infantum ca noi sambata ne intorcem si sa nu imprastiem prin avion..

 

In rest, pa 10 luni fix a inceput sa mearga legat in 4labe, de ridicat se ridica de pe la vreo 8luni si ceva in picioare.

 

Catalina, bravo pentru rezultate.

 

nu mai stiu ce am citit...asa ca va pup si va doresc o noapte linistita(in special pentru Delia) .

 

Oxy, cum mai sunteti cu mancatul si cu dormitul? noi de cand suntem aici nu prea ne-am tinut de program. abia astept sa ajung acasa sa reintram in normal.

 

.....si mai am cam 3sapt pana. incep serviciul :(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salut fetelor [flo2]

 

bubu la Barcelona..vai ce drag imi este orasul acesla...respira una buna si gandeste-te la mine .  Sper sa va treaca repede raceala si sa nu va incomodeze prea mult..

 

oana..si ilinca e tare solicitanta , ea acum si umbla peste tot doar sa ma tina salele , spatele si picioarele dupa ea...dar am un atu doarme nopatea..

ce te invidiez ca stai la casa poti iesi usor cu bebe la plimbare la aer , eu pana cobor de la bloc..pana ma pregatesc imi sare cheful..

 

ana maria..9-10 saptamani..dar tu ai nascut natural...poti eu cu cezariana inca nu ma pot gandi la al doilea..

 

pe noi tare ne chiuie al doilea dintisor de sus , azi nopate plangea prin somn , s-a linistit doar la san , asa il toncanea cu ciuda ..pana a adormit..imi este asa de mila de ei..

 

pup toate fetele [flo2] [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria- Doamne ajuta ca ai invins mastita! Ma bucur ca alaptezi in continuare.

 

Bubu- vorba lui Olimp, ia o gura de aer si pt mine

 

Olipm - si pe M cred ca o chinuie al 3-lea dinte de jos de plange noaptea

 

Eu sunt 'praf', C are temperatura, am fost cu el la medic si nu are rosu in gat si nimic la plamani, totusi si aseara a avut frisoane. Azi s-a dus la scoala, desi ar fi primit scutire, dar este ziua sportului si el doreste sa fie present la activitati. Macar M de aseara a facut numai scaune inchegate... dar tb sa o urmarim, sa-i mai duc scaunul la vre-o 3 laboratoare (asta saptamana viitoare), desi a iesit bine analiza scaunului, sau daca continua sa trec pe lp fara proteina de lv, deja branza am scos-o.

Chiar Yva daca mai citesti, cum se manifesta alergia la lv? Cred ca pot sa-i fac o testare, dar ea oricum a luat pana acum lp cu proteina din lv si constant a avut si scaune fff moi... uf... de atatea ori am fost cu ea la medici si sa nu fi observat niciunul, caci uneori luau pampersul ei la analiza....

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

catalina sa treceti cu bine peste obstacole , sa se face bine si C si la M sa-i dati de capat cu scaunele si daca este alergie sau nu la Iv...

 

maria ce ma bucur ca ai invins mastita , nu-mi vine sa cred nici acum ca ai reusit sa faci mastita la 9 luni ale Victoriei...dar ce sa-i faci exceptia intareste regula nu ?..bine ca poti alpata in continuare..

 

noi cu ilinca cred ca trecem la 1 somnic pe zi..deja se agita si adoarme tare greu la fiecare dintre cele 2 somnicuri pe care le are..asa ca azi nu am mai culcat-o la 10-30-11..acum e deja 12 si e treza se joaca de parca nu ar fi nimic...crestem si ne emancipam.. [:-)))] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...