Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

fetelor, va dau acum cate o gura de aer de Barcelona ca azi a fost tare  frumos, ne-am plimbat pe la magazine, mancat in oras...chiar relaxare ca M. a fist in verva.

Acum a picat...azi a dormit max 30min toata ziua [batcap] .

Chestia este ca nu e racita, banuiesc sa fie de la dinti  ca e inflamata gingia...azi a facut febra doar pe la ora 5un 38,5.o urmaresc si dc face peste noapte ii mai dau un nufoen. Sambata venim si duminica ne infiintam la medic sa vad ce zice.aici cica la urgente se sta ca, vreo 2h jumate...nici nu stiu ce sa fac...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebelina.. distrati-va la maxim.. ca aveti nevoie de fresh aer..si schimbat atmosfera... stelutzei ii prieste.. o vad din poza..... sa ii treaca febra si sa nu mai faca.. eu zic ca de la dintisori.. dar voi stiti cel mai bine... sa va intoarceti cu bine.

 

 

 

Eu sunt fff fericita... in sensul ca Sebi a fost in extaz.. mi-a mers cativa pasi buni si se vedea pe fata lui cat de fericit este.. a prins gustul mersului.. si daca ii spui gata facem si o pauza.. se pune pe plans... parca l-as pune sa faca ceva contrar vointei lui..asa de suparat este ca mai luam o pauzica... asa ca voi incerca sa pun si filmulet cum si-a luat "zborul" puiutul meu.. care o copie pe sora-sa care la aceeasi varsta de 9 luni si trei saptamani a luat-o la plimbare".

In rest ne petrecem timpul pe afara cat putem... si profitam de vremea buna si de timpul meu cat mai pot.. ca dupa aceaa o iau de "coada".

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monicus felicitari Sebi [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] ..la plimbare cu tine..ai luat-o inainte la multe stelute !!! plimbaret mic...

 

maria..si ilinca asa fcea la incepu cand vedea telefonul sau ap foto parca impietrea ..acum s-a dat pe brazda [:-)))] [:-)))]

 

bubu..ce bien relaxaer , si eu abia astept sa plec in concediu....s-ar putea sa fie de la dinti si febra..urmarete-o dar eu tare cred ca aceasta e cauza..oricum sa trece-ti cu bine peste ..

 

bubu , maria..verificati-va mesajele..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

Bubulina, Monica multumresc ca va ganditi la mine.

Bubulina relaxare placuta si nu te mai gandi la serviciu. Traieste momentul, ca altfel iti strici concediul

Monucaa ai 2 copii minunati

Maria ma bucur ca ai scapat de mastita.

Catalina toate s pe capul tau, sa treaca cat mai rwpede si sa dai de capat problemelor.

Oana te invidiez ca stai la casa. FelicitRi pt plimbaret.

Noi avem 4 dinti si ne tot chinuim de durere. Azi am iesit cu bicicletele si L in spate la tati in rucsac special. Noptile sunt rot mai agitate ....

O seara faina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...