Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

Fetelor mii si mii de scuze..

Am zis ca sunt pe viata cu DC-ul dar de multe ori mi-e mai usor sa scriu pe FB.

Suntem bine..cu ceva muci ..dar astia trec.

Irina are 6 dinti si dupa kk noaptea cred ca mai urmeaza ceva.

Peste doua saptamani plecam la mare si abi asteptam.

 

 

Nu am recuperat din urma..dar am prins de ana-maria.Ana o sarcina perfecta iti doresc..si nimic sa nu iti schimbe dorinta de inca un bb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

Felicitari stelutelor care fac primii pasi, care stau singuri in picioare sau care pasesc tinuti de o manuta!

 

Si M este de sambata seara pe aerosoli si de aseara chiar si dimineata a facut temperatura!!! Am ramas singura cu doi copii bolnavi, nu este o tragedie dar eu nu ma comport normal cand copiii au temperatura, pt ca la C trebuia sa am grija sa nu faca convulsii la temperatura... am un stres destul de mare!

Olimp voi cand plecati in concediu??? cred ca imediat

Ele- ma bucur sa aud de voi

Bubu- chiar daca nu alaptez ma tot gandesc cum voi face cu intoarcerea la serviciu... greu... nu credeam sa imi fie asa dificil

O saptamana frumoasa si... va invit la cafea!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria eu mai am doua sapt pana la concediu.

Catalina sanatate multa copiilor!! de ce esti singura? sotul e la munca dar vine seara,nu?

Irina are ceva..face kk prin somn..si este rosie toata la poponeata. Im vine sa o las in puta goala, sa pise tot. :D

E a doua oara cand asa...prima oara a fost de la dintoci. Are 6..vedem ce mai iese.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi doctorita a dorit sa ne trimita la spital dar I-am spus ca nu pot merge caci C nu avea nici cheie nici mobil la el. Am venit acasa am cumparat tratamentul si dupa 1/2 supozitor algocalmin si 5 ml nurofen, la 1 ora si jumatate M avea 39 cu 2. Bieinteles ca I-am dat diazepam si era sa plec la spital.... dar mai stau caci pare sa-si revina. Azi facem 3 ture de aerosoli.<br />Ele tocmai azi sotul pleaca in delegatie la Londra, uf mai bine mergeam eu ...si-l lasam pe el cu copiii:))))))))))<br />O zi frumoasa si multumim de gandurile bune!<br />
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia-multumesc de oferta... sper sa treaca cu bine si noaptea asta, C este mai bine... M doar uneori!!! Da, sotul a plecat nelinistit... tot asa as fi plecat si eu si la fel de bine ma pricepeam sa dau indicatii prin telefon:))))))))

 

Maria- multumim de gandurile bune!

 

Nb

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...