Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (30)


Recommended Posts

neata [flo2]

 

betty asa am facut...ii dau cereale cu lapte , si azi i-am dat in loc de san dimineata  iaurt ..am incercat iar cu lapte praf , lapte de vaca de dozator , lapte napolact..nimic..nu mai vrea lapte deloc ..abia o fac sa suga 1 minut/zi [:-)))] ..cand vede sanii rade de se prapadeste cred ca-mi zice " titi este pe bebelusi !!! : [:-)))] eu sunt fetita mare [soricel] !

 

prima menstruatie..bine te-a lasat sa rasuflii 9 luni..pe mine doar 4...eu ovulez de 4 luni incoace...totul este la normal

 

lidia bine ca ati scapat de antibiotic , de inhalatii nu stiu ce sa-ti zic , nu am facut nicodata..sa treca repede si peste ele..

 

 

maria..ce frumoasa e intalnirea... [soricel] [soricel] [soricel]

 

noi cu muculeti ..destui de multi . o aspir cam de 2 ori/zi ..nu ii dau nimic., febra nu are , e vioaie..doar osscilum..care e ok..

 

fetelor trebuie sa-i cumpar ilincutei sandalute , dar nu gasesc in comert inca nu au aparut , daca intreb de ele se uita la mine ca la urs..stiti ceva site-uri ok..cu sandalute de pitici ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata [flo2]

 

betty asa am facut...ii dau cereale cu lapte , si azi i-am dat in loc de san dimineata  iaurt ..am incercat iar cu lapte praf , lapte de vaca de dozator , lapte napolact..nimic..nu mai vrea lapte deloc ..abia o fac sa suga 1 minut/zi [:-)))] ..cand vede sanii rade de se prapadeste cred ca-mi zice " titi este pe bebelusi !!! : [:-)))] eu sunt fetita mare [soricel] !

 

prima menstruatie..bine te-a lasat sa rasuflii 9 luni..pe mine doar 4...eu ovulez de 4 luni incoace...totul este la normal

 

lidia bine ca ati scapat de antibiotic , de inhalatii nu stiu ce sa-ti zic , nu am facut nicodata..sa treca repede si peste ele..

 

 

maria..ce frumoasa e intalnirea... [soricel] [soricel] [soricel]

 

noi cu muculeti ..destui de multi . o aspir cam de 2 ori/zi ..nu ii dau nimic., febra nu are , e vioaie..doar osscilum..care e ok..

 

fetelor trebuie sa-i cumpar ilincutei sandalute , dar nu gasesc in comert inca nu au aparut , daca intreb de ele se uita la mine ca la urs..stiti ceva site-uri ok..cu sandalute de pitici ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxy a stat atunci acasa doar cateva zile.acum e plecat la specializare .totul dureaza 2 luni.Cu V vine bunicul in fiecare zi la noi si o scoate o data el afara.Daca am mancarica pregatita pt ea ii da sa pape , o culca .Se descurca fff bine cu V mai ceva ca o femeie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! 

Nu ma dati dispărută, suntem aici...pe baricade! Toti răciti, dar doar Luca e pe antibiotic. Doar el a făcut febra.

de maine , vin la raport in fiecare zi, ca mi-e dor de voi. 

Olimp, eu sunt fan Zara. Si la îmbrăcăminte si la incaltaminte. Noroc ca la Luca am de la Raul vreo 4 perechi. Mai tb sa-i iau lui Raul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...