Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

Lasa pozele, ca nu-i cazul :D am trecut de faza aia

 

buba e ca mi se activeaza nenorocenia just by looking in the mirror, ce sa mai spun. emininate fiind toate cauzele, cica e un dezechilibru in modul meu de viata???? stres, alimentatie, blah blah blah

Soro, imi ridici asa mingea la fileu ? Nu pot sa nu trag golaneste ...

Pai daca o privesti toata ziua in oglinda ? Poate esti prea critica, stiu eu ? Si se incretzeste, candidozeaza .Trateaz-o cu indifetentza, o curetzi, o smulgi, tunzi, tzesali ...whatever style porti tu si gata. Eh, cand o inervezi prea tare, da-o si cu o crema, ca s-o linistesti ...

 

De fapt vroiam sa spun ca eu, odata, atat am mai bagat-o in seama si atat am mai cremuit-o, ca am facut un fel de alergie de la prea multa atentzie. M-am dus la doctor si mi-a spus sa nu ma mai uit la ea, doat apa si atat ...in 2 saptamani am uitat ca o am cu mine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai am sa intreb de sora mea mijlocie, elyda ...si cea mica, karulina ...unde sunt si de ce nu scriu ?

 

De Viv, mi-e frica sa mai intreb, dupa ce m-am luat de kracii ei, sunt sigura ca nu sunt prima, o fi satula de remarca asta ....Viv, da-mi si tu o palma in direct, ca sa stiu ca ti-a trecut.

 

In alta ordine de idei, ce credeti ca am auzit azi dimineata la radio ...o remarca interesanta.

 

Cica : In a relationship, the one who care less, has the most power ...

 

Eh ? Si atunci ? Cum ramane cu dragostea aia in care sa te pierzi, sa ametzesti si sa zbori pe nori de vis ???

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...