Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, Mcoca, felicitari soro pt Maya ca citeste ...stii ca te invidiez, da ?

 

Dar matale unde pleci luna viitoare de absentezi de tot ?

 

Tot eu ...mai, citesc ci doctorii astia din UK, din Germania, din Canada ...eu nu inteleg, voi va duceti ca va doare si aia nu va fac nimic ? Pai unde sunt sistemele alea medicale de 10 ori mai bune ca in Romania ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mg tot am luat, tot acolo e. ma duc sa vad ce zice si mme doc asta, zice-se treaba ca e tare cautata.

 

ce e de inteles, e ca excud orice posibilitate sa fiu in halul asta de obosita incat sa fiu pur si simplu obosita, da? :)

 

felicitari pt mica cititoare! citeste in Fr?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici, aici, cu viata lui 16 barat (pe asta o stiati?!) pana plecam in vacanta de Pasti. Citesc, raspund in gand si cand ies din tura (ca acum) uit si ce-am citit, si ce-am vrut sa spun. Oare am candidoza?! [:D]

 

De ex de luni vreau sa-l felicit pe tatal Roxanei ca a facut varsta frumoasa, ca a facut doua fete deosebite si doi nepoti hantastici, ba chiar s-a priceput sa "faca" rost si de doi gineri pe cinste (eu cu domnu' cumnatu' lu' Rox am impartit aceeasi paine ani de zile, deci stiu ce vorbesc).

 

Sa o felicit pe Mikyyy ca s-a descurcat sa faca totul asa cum isi dorea de fapt prin subconstientul ei, chiar daca e varianta cea mai complicata, ca ea nu stie sa o ia pe drumul cel mai scurt, si bine face, ca o sa aiba viata lunga si plina! [floare3]

 

Voiam sa o salut pe Mamy [flo]

 

Voiam sa o intreb pe Aqai de ce are perdele la usa [:-)))] ? (da, da, am vazut in pozele anterioare ca asa aveti voi ferestre cat tot peretele, dar nu m-am putut abtine)

 

Soro, tie zau ca nu mai stiu ce voiam sa-ti zic....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mg tot am luat, tot acolo e. ma duc sa vad ce zice si mme doc asta, zice-se treaba ca e tare cautata.

 

ce e de inteles, e ca excud orice posibilitate sa fiu in halul asta de obosita incat sa fiu pur si simplu obosita, da? :)

 

felicitari pt mica cititoare! citeste in Fr?

 

yep

nu o invat inca in romana. Poate la vara viitoare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai felicit si pe Maya, ca s-a lansat pe tobogan in jos cu cititul si sa-i urez sa alunece usor si sa fie toboganul luuuung!

 

Si o ghidusie pentru Lili cea hlizita, sa nu se mai lipeasca nicio raceala de ea!

 

Noi suntem vecini cu Univ. de Muzica si.... hm... greu de tradus... "punere in scena", Darstellenden suna in original. Si talentatii astia fac niste minuni de cursuri de Ritmica cu copiii. Unde s-a bagat Iana, evident, ca ea e ritmata din cap pana in picioare :) Se canta la pian, flaut, tobe si diverse alte instrumente, numai secvente clasice, iar o tipa minunata ca o zana ii invata sa-si descopere corpul, abilitatile si ritmul din interior spre exterior. Suna asa, ca pietrele alea cladite sa aduca fericirea in coltul casei, dar e mult mai mult decat atat, ca se pune la treaba si creierul, si corpul si iese ceva tare frumos.

Am rezolvat si cu inotul intensiv pentru doua saptamani la vara, ca e bataie pe locurile astea.

Iepurele am zis de ieri ca e bifat, bagajele nici poveste, iar curatenia se va executa dupa Pasti :D Am voie, da?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...