Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si aici e la moda Metabolic Balance (pretul e destul de piperat), dar trebuie sa te tii de ea; am o colega care a slabit 15 kg in cateva luni, dar in momentul in care a mancat nesanatos s-a ingrasat 8 kg. Spre norocul meu inca nu am probleme, port XS la haine (sau 32/34), iar tricouri si altele imi cumpar de la copii (14-16 ani) [:D] ...asta spre disperarea fiica-mii (de ex, avem pijamale la fel, ea pt 11-12 ani, eu pt 14-16).   

 

Am avut o prezentare a unei nutritoniste saptamana trecuta; va fac un rezumat maine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

dar azi ma uitam la asa ceva si ma intrebam: 400 2 sesiuni la art studio pt copii, sau dau iama in rochiile astea? :D guess what am decis [smulgpar]

 

a doua e bestiala [:)]

 

neata!

 

azi copilasul cel mare - hahaha copilasul cat mine de inalt - se duce singurel la scoala. 300 de metri in linie dreapta [:D] a sunat pana acum de 2 ori [:D] de acasa, daca sa se imbrace, daca aia, daca cealalta [:)] ma distreaza tare de tot.... [:)]

 

Aschi hehehe... nu stiu daca i-as opri sa nu mai creasca. imi plac asa maricei. si cu preocupari si cu intrebari... fiecare varsta are frumusetea ei. cum se mai simte donsoara mergareata?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi, cum am scos-o din pat pe Lili am vazut ca are ceva pe gat, sotul se uita mai bine: are o capusa  [fri] . Cum de nu am observat-o ieri? Si ieri nici macar nu a fost afara, inseamna ca o are de alaltaieri sau a luat-o din casa. Daca nu avem animale putem avea capuse in casa? 

 

Cica nu ar fi zona de meningita aici, dar de borelioza mi-e frica rau (si de meningita mi-e un pic [fri]  [fri] ). Mai e si langa arterele gatului.

 

Mai, nu m-am gandit ca si acum cand iarba nici nu a crescut pot fi deja capuse sa o caut in fiecare seara [:(]

 

Noi am avut animale , pisicile noastre se plimbau prin tot orasul, iarba inalta pana la genunchi. Nu imi aduc aminte sa fi avut vreodata capuse  [bang] .

 

Sotul o duce la doctor sa o scoata ,noua ne e teama sa nu stalcim, nici nu gasesc cardul pt capuse pe unde l-oi fi pus  [:(] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...