Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

MIhaela,

Aschiuta, tinem pumnii.

 

Si Elvetia are capuse. Zona unde stam noi e zona periculoasa, e cu rosu pe harta capuselor [batcap] asa ca ne controlam mereu dupa ce mergem prin padure...Marcia merge si cu scoala prin padure si profele cand ne trimit hartia cu info, mentioneaza sa ii controlam de capuse cand se intorc.

 

M-am trezit cu o durere de cap pe partea stanga si cu  greata (astea sunt semne de migrena), dar nu am luat inca nimic; vreau sa vad daca trece fara.

nu astepta cu migrena, se trateaza la primele semne, de obicei nu trece fara ne inselama singure, se instaleaza oboseala si vine cu razbunare mai intensa deci ai grija, eu m-am invatat minte imi iau medicatia la primele semne

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! [hia]

 

Ce liniste pe aici! se vede ca e frumos afara si mai bate si Pastele la usa, toata lumea pe ultima suta de metri cu terminarea curateniei?! [:D] 

 

Aici e asa frumos si verde, ciresii in floare, toti copacii cu frunze, lalelele inflorite, liliacul.... o primavara superba!   [il]  [biz]

 

Azi am fost si m-am vazut cu o forumista draga mie, de o stiam de cativa ani dar abia acum a venit la Londra si ne-am vazut si fata in fata!  [pk]  tare fain a mai fost, mai vreau!! Sophia a fost in lumea ei, a vorbit, a cantat, chicotit, s-a pupacit cu "doamna"... nici macar cu mine nu se iubeste asa tare cat s-a lipit si strans in brate si pupat cu ea  [:I]  au trecut repede orele si imi parea rau ca trebuie sa ma intorc acasa....  cine mai vine la Londra?  [balo]

 

Iubesc orasul asta, cred ca ma repet  [soricel] , dar pur si simplu mi-s tare mandra ca locuiesc aici si de fiecare data cand ies in oras, mai descopar alte stradute, parcuri, cladiri impresionante... ce mai, nu cred ca mi-ar ajunge o viata sa iau toata Londra la picior. Iubesc zumzetul traficului, al turistilor, al tuturor limbilor vorbite ... nu cred ca e alta capitala in lume care sa se asemene cu Londra [:D] Modesta fiind, pot spune ca e cea mai faina dintre toate cate le-am vazut, desi imi plac tare si Roma, Amsterdamul, Viena, Paris, toate au farmecul lor... dar amestecul asta de culturi si limbi numai aici il gasesti.. sa nu mai spun de arhitectura edwardiana, georgiana si victoriana  [il]

 

 Uhh ma opresc aici, sa nu tracan prea mult ...ca si asa ma doare capul de zici ca-s gata creierii de iesit prin ochi si urechi  [smulgpar]  am luat 2 nurofen plus cu codeina si parca mai rau m-a luat! O sa iau si altceva mai incolo pe seara sa nu ma culc cu ea [fri]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.ce faceti fetelor?mai sunt praf de oboseala si n am chef de nimic am avut o saptamana pauza de sport si am reluat brusc plus ca a venit vremea mai calda si am umblat prin parcuri.acu cica vine iar vremea rea.

Si iar ploua doua zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, asigura si transport , si este relativ aproape ; 1 mai- gara de nord - cotroceni . Sigur exista si transport in comun direct , sunt cateva statii.

Si la scoala fetelor mele se organizeaza "scoala de vara" cu teme gen: saptamana culinara, sportiva, fotograf prin bucuresti.... dar e prea departe ca s- o recomand .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...