Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

Buflea, este un after chiar vis a vis de restaurantul Niculitel, unde zici ca sta soacra ta, ma rog, aproximativ vis a vis, pe Carol Knappe. Ii zice Littlegenius, http://littlegenius.ro

Mai este gradinita/scoala Teddybear, tot oarecum prin zona, dar ceva mai incolo, spre Turda, stradutele dinspre calea Grivitei: http://www.teddybar.ro/

 

Doar ca sunt din ce mai aud de la altii, nu sunt incercate de noi, direct. Trebuie scris mail si vorbit cu ei, activitati, varsta copiilor, pret etc...

 

Intrebai de Cotroceni, daca e departe de 1 mai: nu este chiar in vecinatate, insa nu este nici foarte departe, nu este un cartier diametral opus. Se ajunge usor cu tramvaiul 1, luat de la Titulescu.

M-am uitat ...nu scrie ce varste, nu au activitati pe varste ...ala a lui Yaga mi se pare cel mai promitzator. Sunt putin cam dezamagita ...in fine, mai caut.

 

P.S. Vai Doamne ...cat de aproape sunt muschetarii astia de ai mei ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

aoleu, m-ai bagat in ceata rau. daca ai un plic de vopsea, pune o poza sa vad si sa ma lamuresc. la ora asta procesez greu.... [fri]

scrie pe plic ca se fac cu mana? 

o sa ma uit maine la magazin. 

http://easycaptures.com/fs/uploaded/699/2659876117.jpg

 

Vezi ca trebuie sa scrie pe ele ca nu se fierb [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphitza,

si noi am vrea sa vizitam Londra, ficamea e inebunita dupa Londra ea urmareste serialul Sherlock si ii place de actorul Benedict Camberbatch [:)]  sa nu mai spun de accent [pk]

yep stai intr-un loc superb,

la noi de abia acum incepe primavara [flo2] [biz] insfarsit a venit caldura , si sa terminat cu vremea depresiva, acum sincer credeam ca nu se mai termina,\

 

vineri fica mea se duce la scoala au seara organizata de dans, acum din clsa a 7 a le le organizeaza seri dansante , e frumos, dureaza cam 2 ore e ok

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Ploua! Si eu ma bucur. Poate ca sunt singura, dar chiar imi place.

Tata se externeaza azi. A trecut pe insulina. Trebuie sa aiba mai multa grija de el, dar nu ai cu cine sa vorbesti.

Turbo e bine. Nu au mai fost incidente la scoala, nu a aplicat nazi ceea ce a zis (eu insa astept prima sedinta sa iau cuvantul); el e bucuros ca nu are teme si seara e liber sa se joace. Astept vacanta unde va avea program fain la after. Si sper sa stam si noi mai mult timp pe afara.

Nu am citit din urma asa ca promit sa revin mai tarziu......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maaaama ce traducere la rahat... [:-)))] aia nu-s sanatosi...

Da, ploua. Mie nu-mi place...poate daca aveam recolte de crescut. Dar n-am.

Ana a venit aseara cu cearcane de oboseala din excursie...dar cica a fost fain. E mandra ca n-a cheltuit banutzii pe care i-am dat extra...voia sa-i dea inapoi. I-a zis Tora sa-i pastreze...

Am de lucru cat incape...noroc ca mai fac o pauza pe aici. Dar de altceva nu mai am timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aschi, tin pumnii sa fie totul bine cu cea mica; pana acum cativa ani nici nu vazusem cum arata o capusa.

Buflea, ma bucur sa aud ca tatal tau se simte bine; vreau si eu o seara in care sa ajung acasa si sa fie totul gata [flo2] . Sa vad la cine sa apelez [:-)))] . Cand veniti in tara? Poate vine si turbo la muschetari si se cunosc si ei. Sighisoara este un must, la fel si Sibiul. Noi am fost la SB in octombrie, am prins o vreme superba; tare mult ne-a placut mai ales ca ne-am vazut cu nasii lui turbo din Cluj si alti prieteni din perioada Cluj. Tare, tare fain!!!!

P&Ana, ce after cunosti in Cotroceni? Sunt si eu curioasa fiind langa ai mei; cine stie, poate il inscriu la ceva activitati. Merci de info ca am ajuns si unde dai detalii [:)]

Strumfi, si Londra e pe lista.... dar cine stie cand ajungem. Am si eu acolo o prietena veche din Cluj. Mi-ar placea sa o revad. Mie imi place sa calatoresc si lui turbo la fel. El chiar ar vrea sa ne mai mutam in alt oras [:-)))] De fapt si mie mi-ar placea pentru ca asa sunt obisnuita. De prieteni mi-ar fi insa dor. Insa am vazut ca se pot pastra relatiile chiar si la distanta.

Mada, ai grija de tine. Si eu ma simt obosita. Insomniile matinale incep sa-si spuna cuvantul. Am niste cearcane cat China (eu am de felul meu dar acum sunt horror). Deci azi sunt sa imi fac programare la tiroida (Rall, sa ma verifici [:-)))] )

De Paste nu mai apuc sa fac curat; insa voi spala draperiile si geamurile. Incerc, macar. Si sa fac curat intr-un dulap. Vreau sa profit de vacanta lui turbo stand in parc; nu ma vad venind acasa si stat la smotru.

Rall, vreau si eu vopsea din aia; unde gasesc? Acum am vazut ca ai si spus.

Ma apuc de treaba.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...