Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

Un medicament puternic pentru dureri de cap, care a functionat la mine si pe care nu-l recomand decat in caz de forta majora e ketonalul. Eu am luat de cateva ori si a avut efect aproape instant.

 

Eu am luat vreo 4 sau 5 (la 12 ore distanta) pt. un dinte care durea, absolut nicio ameliorare. Desi la fel citeam pe net, ca in general merge imediat [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

deci eu saptamana viitoare ma duc sa ma inghet..... [:D]

criolipoliza.ro

 

Rox...tine si berea la rece? [:)]  Musai sa dai raportul...sunt tare curios.

Parca didi zicea...cum mai carnet la bicicleta? Ca n-am auzit...

Ketonalul este antiinflamator...din cate stiu eu, durerea de cap nu este musai rezultatul unui proces inflamator.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

au carnet chiar si de Stilou. [fal]  Se numeste Füllerführerschein: carnet de conducerea stiloului. io am ramas la fel de gura casca cand au auzit prima oara. Copii scriu pana in clasa a doua, semestru doi cu creionu. Si apoi daca au deprins scrisul au voie la stilou.

 

Si, vine copilul meu acasa cu carnetul asta si ma uit la el si vroiam sa il pun la "dosar"...nuuuuuuu..ca daca scriu urat il pierd..si nu mai au voie sa scrie cu stiloul si trec la creion..mare dezonoare [fri] 

 

EDIT: si il tin non stop in penar

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copii in clasa a 4-a nu au voie sa mearga cu bicicleta fara un adult alaturi.

 

In clasa a 4-a (nu conteaza varsta ca la fii-miu in clasa e o fetita care face are acu 9 ani in noiembrie) au exemen cu politia. Ii ia de la scoala si ii duce pe strada. ca la masina.

in mai acu dau exemen scris la semnele de circulatie. Daca iau examenu asta au voie sa mearga cu bicicleta, dar pe tortuar, daca exista sau pe strada..fara adult. Dupa ce da examenul scriu impresii, ca nu am trait-o pana acu [alcool]

au avut 3 termine la scoala de circulatie in clasa a 3-a si acu in mai examen scris si pe 4 iunie ii scoate de proba pe strada. M-am inscris si io sa ii insotesc ca nu se descurca invatatoarea cu ei. ( aveam o scolarizare de la servici atunci, i-am spus sa o mute in 28 iulie :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce e Hort?

 

Rall, da si mie link-uri la horror stories, te rog! sunt tare curioasa.

"I had it done on Monday, March 5th and went into it thinking I had a high tolerence for pain. Well, OMG it was the most painful experience of my life (and I already noted having a c-section)! When the tech put the suction pad on my stomach the pain was so immediate and intense that my reaction was to grab it and try to pull it off. Once I realized it wasnt coming off I had to control the pain by deep breathing b/c I started getting light-headed and neausous. After approx. 10 minutes the pain became much more manageable. However, when it was taken off and then massaged by the tech, the burning sensation was an 11 on a 1-10 scale, the initial pain was a 20+!"

http://www.realself.com/review/virginia-coolsculpting-extremely-painful1

 

"EXTREMELY DISAPPOINTED WITH MY COOLSCULPTING EXPERIENCE !!! DID NOT WORK & left me with physical pain & an empty bank account.

My first bit of advice to all of you out there is to do as much research on this topic as possible, there are literally thousands of posts out there with tons of unsatisfied clients. People like myself that ignored the info i read because i was so "desperate" to finally do something about the stubborn belly fat."

http://www.realself.com/review/bella-sante-canada-extremely-disappointed-my-coolsculpting-experience

 

'It was like being poked by a hot iron': Woman, 33, burnt and left in agony after £169 fat-busting treatment by 'therapist' who had only trained as a hairdresser

http://www.dailymail.co.uk/health/article-2560143/Burnt-left-agony-fat-busting-therapist-trained-hairdresser.html

 

Bine, ultimul nu stiu cat de incredere poate fi considerat.

Insa chestii in genul asta am citit si atunci. Si cand mai vezi si poze din alea cu arsuri.. [fri]

 

Eu am folosit cavitatie si a functionat. De altfel e aproape singurul tratament care chiar a dat rezultate la mine (si am facut ff multe) [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...