Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kari, copiii mei nu se impaca niciodata ...si au inceput si ei sa isi arunce injurii : you are so stupid, shut up ass ...etc.

 

Daca ii pun eu sa-si ceara scuze, Flavia o mai face, Alex in schimb, Doamne ...e in stare sa accepte orice pedeapsa dar nu isi cere ...imi rupe sufletul efectiv.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea, eu care's satula de certuri intre fete pe chestii de genul, cand ajung la limita rabdarii confisc integral obiectele disputei. Asa ca daca eram in situatia ta, probabil confiscam toate cartile si gata, nu mai citea nimeni!

Cu siguranta ar fi fost una din cele mai proaste decizii, mai ales ca nici ale mele nu se omoara cu cititul, dar ar fi fost una din putinele care dadeau rezultate. Si cartile se restituiau doar in momentul in care impricinatii cadeau de accord asupra unui mod de a le imparti frateste, ceea ce se si intampla in majoritatea cazurilor, cand pusi in situatia de-a allege intre nimic sau compromis in general aleg compromisul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un poliţist din Oradea a apărut într-o ipostază amuzantă la o televiziune de ştiri. Invitat să vorbească despre un accident, comisarul-şef Claudiu Ciuclea de la Poliţia rutieră Bihor s-a afişat cu o coafură inedită.

 

http://easycaptures.com/fs/uploaded/700/6352953525.jpg

 

[:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...