Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buflea, eu luam o carte si io dadeam Flaviei. si cand prind ocazia, as vorbi cu Alex. despre respectul minim pe care trebuie sa-l aiba fata de sorasa. nu iubire, macar putin respect. si i-as mai spune despre faptul ca ma doare sa-i vad asa. si ca nu imi place acest comportament. chiar daca vb la pereti, undeva samanta ramane. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

back. nu pot sa va spun cate am rezolvat in stanga si in dreapta, is intr0o perioada pe val rau - la dat ordine si facut supa de limba.

 

doamne, ce mi-a facut stuphi cu liliacul ala al ei... eu inca mai am zapada in curte. si o familie de rate care incerca sa-si faca casa la noi, dar ieri cred ca s-a razgandit ca au inceput raidurile de vara afara, ai mei + copiii vecinilor.

 

cu cartile. si noi mai avem din astea, da' regula e ca fiecare are exact cartea pe care o citeste la un moment dat.

 

cartile nu sunt posesiuni proprii ci sharuite si daca vrei mai multe deodata si aceleasi pe care le vrea si frac-tu best make sure ca poti citi mai multe deodata ca eu verific.

 

asa incat, fara mai multe discutii, autoritatea parinteasca imparte daca nu ajung ei la o conlcuzie.

 

daca vreunul comenteaza ca nu-i convine, pierde si ce a avut alocat, fara discutie.

 

v-am zis ca-s buna la dat ordine si instructiuni, da?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact asta am facut ...m-am dus si i-am dat Flaviei carte pe care o vroia si pe care el n-o citea in momentul ala ...si daca inainte de asta se batusera si Flavia plangea ca o incasase, sa vedeti ce criza mi-a facut Alex...

Ca de ce trebuie mereu sa il copieze, ca o iubesc mai mult pe Flavia, ca ea niciodata nu a citit Geronimo Stilton, ca tot ce vrea el, vrea si ea, ca de ce exista in casa aia, ca mereu il paraste, ca daca el se imbraca in maneca scurta, vrea si ea ...ca nu poate trai din cauza ei ...

Am trimis-o pe Flavia la ea in camera si cu vocea cea mai calma pe care am gasit-o si cu sufletul plangand i-am spus ca ar trebui sa fie mandru, ca Flavia e mai mica si de aia il copiaza, ca el e eroul ei, ca e sora lui si ttebuie sa imparta orice ....bla, bla, bla ...si ca eu si taica-sau o sa disparem si Flavia o sa-i ramana pe lumea asta ...

"Dar n-am nevoie de ea, nu ma intereseaza daca ramane sau nu, si daca moare Flavia inaintea ta, ce crezi ca o sa turbez de suparare ....

 

Mai nene, parca vorbeam cu peretii ...atata rautate in copilul asta, atata rautate ...nu stiu de unde si nu stiu de ce.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea,

 sa vezi ce mi-am auzit eu de la wiliam.

 imi spune zilele astea ca el isi ia casa in Malibu si pot  sa vin pe la el o data pe luna dar sa-l sun inainte . nah...planurile mele ca William sa ramana cu noi...se spulbera de pe acum.

taica-su s-a pus pe ris...a zis ca-I place chiar si o data pe luna sa mearga la plaja in Malibu...dar a recunoscut (doar mie) ca ii va fringe inima sa-l stie plecat....ceea ce simt si eu. dar totusi sper sa fie doar vorbe.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai pusai articole stiintifice :))))

Pe scurt, o ventuza cu vacuum iti aspira o parte din abdomen sa zicem, apoi cu niste raze laser mobilizeaza celulele adipoase (le sparge, marunteste) apoi le raceste undeva intre -7 si -15 grade. Le programeaza sa moara, sa se distruga. Partea buna e ca epiderma nu reactioneaza cu nimic, doar cu ceva fenomene locale dar care trec destul de repede. In 5-6 saptamani incepe fenomenul de drenare, adica celulele foste adipoase sunt usuite afara din sistem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...