Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce dilema a aparut pe ghetar!  mickyyy , daca vrei sa discuti si out of anything da-mi pm.

 

soro, am inceput sa inteleg ca dai cam mult din gura, noroc cu barbatul care e mai tacut. [:)]  din fericire barbatii au un alt ton in a vorbi si de aceea se intelege mai bine ce vor sa spuna . ( ca ce vor sa spuna e "dictat" fara sa stie ei  de noi e alta poveste ).

 noi femeile suntem un pic mai "nazale" si facem doar zgomot.  

 

eu lui fie-mea i-am spus ca nu e bine sa fumezi. eu am fumat pana sa o am pe ea dar ce o face ea cand va fi mare e alegerea  ei .

 

edit: fie-miu fumeaza .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu prea mai am ce sa adaug, ca am vazut ca a scris Sefa cum e catalogul: caracteristici fizice, grupa de singe, eventual educatie, hobby-uri.

In plus, banca respectiva din Danemarca ofera anonimitate deplina a donatorului. In alte tari, legea prevede ca orice persoana are DREPTUL sa-si cunoasca parintii biologici. Asa ca un copil provenit din material donat poate afla (dupa 18 ani) identitatea tatalui biologic (in cazul de fata). Se pastreaza la notar toata documentatia timp de multi ani.

In despre compesatia donatorului, este in majoritatea tarilor insignifianta.

Tot prin legislatie se specifica citi copii pot rezulta maxim de la acelasi donator.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinto ...ce detalii mai vrei soro ? Detaliile le gasesti in catalog ...

 

Eu il inteleg pe Rufus, in incercarea de a restabili prestatia "substantei", dupa ce eu am facut-o si ieftina, si usor de obtinut, si usor de transportat, si usor de " activat" ... aia cu calitatea, o fi adevarata, ca sper ca la banca de substante, sunt numai "pachete" de premianti ...dar Rufus, tot cu o tzitzone in fatza se obtine, investitie minima (o revista playboy) si productie maxima ...habar n-am de unde sunt atat de sigura pe mine, zici ca ma ocup de "depozite" la banca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce dilema a aparut pe ghetar!  mickyyy , daca vrei sa discuti si out of anything da-mi pm.

 

soro, am inceput sa inteleg ca dai cam mult din gura, noroc cu barbatul care e mai tacut. [:)]  din fericire barbatii au un alt ton in a vorbi si de aceea se intelege mai bine ce vor sa spuna . ( ca ce vor sa spuna e "dictat" fara sa stie ei  de noi e alta poveste ).

 noi femeile suntem un pic mai "nazale" si facem doar zgomot.  

 

eu lui fie-mea i-am spus ca nu e bine sa fumezi. eu am fumat pana sa o am pe ea dar ce o face ea cand va fi mare e alegerea  ei .

 

edit: fie-miu fumeaza .

 

 

A_alinta, sa nu ma intelegi gresit ca am aceva cu tine, ca n-am. chiar cred ca esti o persoana deosebita si echilibrata. doar ca asa citesc cateodata niste generalizari si-mi pica tare rau, le gasesc oarecum prea mult

 

pentru ca eu nu cred ca "noi toate "femeile suntem mai nazale si facem DOAR zgomot si nici nu cred ca un barbat se poate exprima mai bine decat MINE personal doar pentru ca e barbat  [:D]

 

si nici nu cred ca is barbatii prosti si usor de manipulat.

 

asa ca vrei, te rog tare mult, cand mai faci tu asa afirmatii, sa nu le proectezi si asupra altora? a mea mai ales, ca is sensibila la din astea. daca faci disclaimer si zici in afara de aqai, e perect  [batetoba]

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...