Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini pe Ghetar in Saptamana Altfel!


Recommended Posts

ma gandesc uneori ca is eu deplasata, dar apoi imi spun: noooooo, nu se poate, eu am intotdeauna dreptate. [batetoba]

 

Nu esti, dar totusi de ce te deranjeaza? [:)]

Adica eu sunt complet de acord cu tine, plus ca vorbesc (cica) soptit si nu ma enervez  aproape niciodata (incat enervez oamenii cu calmul meu nepasator). Dar generalizarea, somehow, nu ma atinge [:)]

 

Sunt curioasa ce gaseste in tine de zdranganeste [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

soro, eu nu dau niciun sfat, spun ce imi vine la gura. dar daca tu ai sti ce zace in tine nu te-ai mai crampona de ce spun eu, ca si pe al tau tot o femeie l-a nascut. [:)]

 

ti-am observat sensibilitatea, asa ca de acum incolo cand mai scriu ceva de genul asta sa stii ca nu de tine e vorba! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti, dar totusi de ce te deranjeaza? [:)]

Adica eu sunt complet de acord cu tine, plus ca vorbesc (cica) soptit si nu ma enervez aproape niciodata (incat enervez oamenii cu calmul meu nepasator). Dar generalizarea, somehow, nu ma atinge [:)]

 

Sunt curioasa ce gaseste in tine de zdranganeste [:)]

Eu nu inteleg cum e posibil sa nu te enervezi niciodata ?

Nu iti pare rau, nu ti-e ciuda ...nu ti s-a intamplat sa te calce cineva pe nervi ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu face copii frumosi.de vede,nu?acu sed si ma intreb...de ce toate fetitele din gasca au ochi albastri din parinti cu ochi negri iar fata sotului meu(sot cu ochi albastri) si a mea are ochii negri?

Mai pe romaneste eva e singura cu o chi negri...

te intereseaza explicatia stiintifica sau doar glumeai?

ca sa nu mai fac aceeasi greseala a doua oara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...