Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si fetita mea e mica la kg 6,5 kg si marti facem 8 luni,e alaptata exclusiv san pana la 6 luni.Dr pediatru mi-a spus ca atata timp cat i-a in greutate sa stau relax .ea ea de la 4 luni 300 g pe luna.E nascuta cu 2,9 kg

Multumesc mult, acum incerc sa gasesc o pediatra care sa fie pe aceeasi lungime de unda cu mine. Nu o pot forta sa manance si sa se faca obeza, daca asta este ritmul ei de crestere o sa o las asa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Nu o forta, ai un copil sanatos, bucura-te de el.

Cauta alt pediatru.

Pune copilul la san cat de des vrea.

Daca e vioi, uda scutece... n-ai de ce sa-ti faci griji. Graficele sunt niste medii.. unii sunt sub altii sunt deasupra. Cat despre abilitati eu as spune din practica ca e invers: cei mai subtirei sunt mai agili si au depideri fizice mai rapide (merg mai repede, se catara... etc ptr ca sunt mai usori).

 

Atentia pediatria nu mai e o scoala separata. Acum medicii de familie fac o specializare si se numesc pediatri... iar urmarile se vad... Mi se par grave grave chestii pe care ti le-au spus ambii pediatri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...