Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A dormita la caldura sau a lua taurul de coarne?


Recommended Posts

adevarul este ca foarte multe casnici se aseamana intre ele, insa nuantele sunt foarte diferite de la o caruta la alta. 

 

legat de exemplul pe care la dat michelle, eu apreciez ca acei oameni au gasit puterea sa se schimbe. chiar daca .... chiar daca.....  dupa parerea mea nu asta conteaza, conteaza ca se poate daca cineva vrea sa se schimbe. iar realitatea este ca o schimbare se produce in cele mai multe cazuri atunci cand se intampla lucruri neplacute si nedorite de nimeni.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 307
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

kariguld,

adevarul este ca foarte multe casnici se aseamana intre ele, insa nuantele sunt foarte diferite de la o caruta la alta. 

 

legat de exemplul pe care la dat michelle, eu apreciez ca acei oameni au gasit puterea sa se schimbe. chiar daca .... chiar daca.....  dupa parerea mea nu asta conteaza, conteaza ca se poate daca cineva vrea sa se schimbe. iar realitatea este ca o schimbare se produce in cele mai multe cazuri atunci cand se intampla lucruri neplacute si nedorite de nimeni.  

si mai frumos ar fi ... sa nu se mai ajunga la extreme, si sa se poate discuta ca oameni mari la masa frumos se pune problema nr 1, 2 , 3 .....si hai sa gasim solutii......, nu sa recurg eu la solutii extreme sau soarta sa ne aduca in situati extreme sa iti dai tu seama ce pierzi, ca nu vrei altfel sa intelegi [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kariguld,

si mai frumos ar fi ... sa nu se mai ajunga la extreme, si sa se poate discuta ca oameni mari la masa frumos se pune problema nr 1, 2 , 3 .....si hai sa gasim solutii......, nu sa recurg eu la solutii extreme sau soarta sa ne aduca in situati extreme sa iti dai tu seama ce pierzi, ca nu vrei altfel sa intelegi [:)]

 

 

da, eu practic asta dintotdeauna. de aceea am o casnicie plina de succes. 

adesea ne intreaba lumea din jur de ce radiem cand ne vedem unul pe celalalt, ce secret am descoperit de ne intelegem asa de bine. nu e nici un secret, traim o viata cat se poate de normala si ne bucuram de orice nimik......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karigulg,

da, eu practic asta dintotdeauna. de aceea am o casnicie plina de succes. 

adesea ne intreaba lumea din jur de ce radiem cand ne vedem unul pe celalalt, ce secret am descoperit de ne intelegem asa de bine. nu e nici un secret, traim o viata cat se poate de normala si ne bucuram de orice nimik......

foate frumos [flo2]  si noi la fel incercam, nu lasam o problema nerezolvata, discutam si venim cu solutii amandoi si negociem [:)] ce nu neconvine, si eu cred ca asa e normal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...