Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Taclale de Pinguini


Recommended Posts

[:-)))] Din lac in... putza!

Mei, ce te face sa crezi ca eu nu m-am prins? Eh, pentru asta ar trebui sa-ti ceri scuze nu pentru alealalte. [smulgpar]  Si katy ar trebui sa-si ceara scuze tot pentru ca si ea a crezut ca daca am capul mic (stiu io ca ati vazut in poza) imi sta si creierul lejer.  

 

 Doar ca a sunat ciudat rau ce ai zis si m-ai lasat [fal]  adica fara replica. Nu fara umor.

 

Astept o melodie cu dedicatie.

Ba io nu imi cer nici o scuza, ca am inteles replica exact, doar am vrut sa intaresc.... zicerile Vivianei:))  . Melodie n-am doar aprecierea mea sincera pentru replica aia cu capul mic si lejeritatea , spun doar ca imi place ironia(auto)+umor e un plus:) si n-am crezut o secunda ce ai scris tu acolo(zambet)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:-)))] Din lac in... putza!

Mei, ce te face sa crezi ca eu nu m-am prins? Eh, pentru asta ar trebui sa-ti ceri scuze nu pentru alealalte. [smulgpar]  Si katy ar trebui sa-si ceara scuze tot pentru ca si ea a crezut ca daca am capul mic (stiu io ca ati vazut in poza) imi sta si creierul lejer.  

 

 Doar ca a sunat ciudat rau ce ai zis si m-ai lasat [fal]  adica fara replica. Nu fara umor.

 

Astept o melodie cu dedicatie.

http://www.youtube.com/watch?v=bmUfJtsaqps

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, "Only You" experimentez acu' cand imi retraiesc adolescenta :)) desi as jura ca ,,,copilul singur nu e egoist , a trebuit sa lucrez greu sa implementez ceva egoism :). Io mi-am mai dat cu parerea mai demult, ca fratii cresc in accceasi familie dar au personalitati independente, daca se intampla sa fie apropiati raman si dupa probabil , daca nu asta e se despart cararile, daca s-au batut si s-au maturizat la casa lor reiau relatiile:) Educatia in familie te face sa il respecti nu sa ii iubesti:) ca iubirea asta e cam efemera, se joaca de-a vati ascunselea prin viata noastra , un fel de uite-o nu e , dar tocmai ca nu o avem pe tava la orice ora din zi ( la noapte nu ma pronunt:D)ne face sa o iubim, pe ea pe iubire:). Exact asa si cu fratii, mie mi se pare exagerata dorinta ta de a se iubi intre ei, cred ca doar niste reguli in casa ca de exemplu respectarea proprietatii ti-ar face mai usoara viata. Fratii se iubesc prin legea naturii,( desi eu nu as numi-o iubire ci apartenanta) chiar si atunci cand se bat, mai nasol e cand nu se respecta si devin cei mai mari dusmani :). Asa ca mai bine spune-i Flaviei ca Alex o respecta si sa nu ceara iubire de la el, iubire ii dai tu ei, iar Alex la fel sa o respecta ca e fata si s-ar putea sa aiba o problema mai incolo daca nu isi respecta sexul opus:). Si o sa ti se sparga oalele in cap tie cand o sa fi soacra:)Cu iubire se face primavara, dar cu respect ajungi pana in vara:)

Mda ...inteleapta esti Soro.

Si mie mi-e teama ca daca nu sunt apropiati acum, asa cum spune Laura ca sunt ai ei, desi tot fata si baiat sunt si si mai apropiati ca varsta, nu vor fi niciodata ...mi-e teama dar ce pot face ? Vorba ta, macat sa se respecte, whatever that means intre frati ...

 

Ah, mai adaug un paragraf la povestea mea ...Flaviei nu i-am cerut nimic de la biblioteca pentru ca nu a vrut nimic. E nehotarata, nu stie inca ce ii place. E drept ca ar fi trebuit sa-i iau orice, doar ca sa aiba si ea ceva adus de la biblioteca ...nu m-am gandit, nu am anticipat scandalul ...stiti ceva, pana nu mi-ati spus voi, nu mi-a trecut prin cap.

 

Viv are dreptate cu simtul de proprietate ...este acum o perioada in care trebuie sa aibe ceva al lor. Se semneaza pe toate alea ...fiecare are pe noptiera un fel de plastic, ca sa o protejeze ...s-au semnat pe el. Este bataie pe computerul lor, care este altul decat computerul nostru ...Alex a incercat de cateva ori sa faca un deal cu Flavia si sa obtina computerul ala doar pentru el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Viv are dreptate cu simtul de proprietate ...este acum o perioada in care trebuie sa aibe ceva al lor. Se semneaza pe toate alea ...fiecare are pe noptiera un fel de plastic, ca sa o protejeze ...s-au semnat pe el. Este bataie pe computerul lor, care este altul decat computerul nostru ...Alex a incercat de cateva ori sa faca un deal cu Flavia si sa obtina computerul ala doar pentru el.

  O sa urmeze in viitor un frate al computerului "lor" actual, o sa fie un must cerut de sistem aici, nu cred ca or sa vrea nici unul sa acceseze computerul familiei:) . La noi sunt 3 resurse acum  doar in camera de studiu, parca tot nu ajung:) . Eu am fost intr-o umbra, mai mult sau mai putin vizibila, nu am suferit neaparat , sau doar de gelozie, dar am tanjit mereu dupa resursele care nu erau mereu de ajuns si se cam epuizau...pana la mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, as dori ca saptamana viitoare sa tin post ...Michellino, tu tii ?

 

Ce sa gatesc eu si de post si Monti si poate si slabesc ...

 

In alta, alta ordine de idei ...de ce elyda nu ne trimite decat margarete ? ...si de ce karulina a disparut ?

 

De ce ? De ce ? De ce ? - cant eu cu ochelarii pe ochi ca Margareta Paslaru

 

PS. Viv, trage-mi o data shutul ala in fund ca sa fiu sigura ca ai trecut peste o gluma proasta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da de unde. Ne-a dat pe la nas ca poate daca vrea. Da nu vrea.  Tot in genunchi merge sau in patru labute (dar are o viteza cand o zbugheste pe usa afara de abia ma tin dupa ea).

 

In schimb a inceput sa spuna Papa si sa se uite la Michael si sa ii zambeasca. Bravos! Eu stau dupa fundul mariei sale si ea e bineinteles picata in nasucul ei dupa tatic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat mama. Ea sta la 6. Ala de la 8 a inundat-o si cica curge in bucatarie si o doare spatele de cat sterge si nu mai pridideste. A facut varza totul. Si are acolo masina de spalat, aerul conditionat, hota, prizele.

 

Si idiotul nu vrea sa inchida apa. Ii zic idiot ca de ieri e situatia asta. Si dimineata era Ok. Nu stiu ce cacat a facut acum in toiul noptii...

 

Fui mama ma-sii ca trebuie sa ma duc la ea sa o ajut si sa ma cert cu idiotul. Si afara ploua cu spume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...