Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Taclale de Pinguini


Recommended Posts

yo cumpar camasi care nu trebuiesc calcate sant dintr-un material care nu se sifoneaza [:)]

 

aici azi a fost superb soare frumos cald, am fost la biserca am sabatorit floriile am stat la masa am mancat peste, si am iesit in oras la inghetata cu prietenii de fapt nasi fetitei chiar o zi suberba pt mine

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, Aschiuta :-) fiica-mea are planuri mari : ea se face medic veterinar, iar sotul sta acasa si are grija de copii (cel putin 4), menaj etc etc...asta daca nu reuseste cu superstarul si fotomodelul...sau daca nu marita un print :-) deja ne zicea ca la 14 ani vrea primul copil, i-am spus ca tb sa mai puna cativa ani; am ajuns la 18..imi amintesc ca si eu imi faceam planuri cu copii, vroiam sa ii am pe la 16 ani; asa ca o inteleg :-)

 

Al meu stie sa calce, dar spre norocul lui nu poarta camasi decat rar (iar uniforma de armata nu tb calcata).

 

O zi faina va doresc ! Soare cu dinti acum, dar se incalzeste mai tarziu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata ghetar!

Nu imi mai fac planuri niciodata; sambata am bolit, ieri am zacut. Deci nimic din ce mi-am propus nu am facut.

Iarasi ati fost harnici la scris.... nu stiu cum recuperez sau cate retin [batcap]

Rox, wow.. ce ieftin!!! Tin pumnii sa mearga

Julia, o incantare pozele tale....

Turbo a fost in toane tare bune in weekend; a si facut tot ce a vrut el; e incredibil de iubitor, ma pupa, vrea sa ma tina in brate.... trebuie sa profit la maxim de asta ca nu stiu cat mai dureaza [il]

Buflea, cand te citesc imi aduc aminte de relatia mea cu fratello; dar la noi era diferenta mare de varsta (6 ani) si e clar ca nu eram deloc pe aceeasi lungime de unda; da, nu suntem foarte apropiati nici acum, dar am si copilarit prin tari diferite si el s-a frustrat ca eu eram cu ai mei si el nu; eu cred ca se vor rezolva problemele astea intre ei....

Iar acum fug la treaba... parca vad ca terminati capitolul pana mai urc eu pe ghetar

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...